Pagiriamasis žodis šauniam "Šeimos" klubui

apie organus aikite is cia… nebent tai butu susije su medicina… Nekaltas Nekaltas Nekaltas

(Ni), pabaik, su mintimis gaurotomis - koks pošlinimas dar Piktas Ne visų organai tokie jautrūs Tūsas

Modestai-ačiū už pritarimą… Alus

Atsargiau Tu čia su tomis auromis. Xiromantija vienok. Mirkt Kad tik ta aura nenusvilintų labai… Aš vat, pamenu, kepiau kartą virtuvėje kiawšinį vieną vienui vienas, kai neturėjau ten ką valgyti, o jis ėmė ir iššoko man iš tos keptuvės, mat burbulas po juo išsipūtė ir sprogo! Tai tokį riebų karštą blyną man paliko prijuostėje… Ojej. Galvojau aura man visa iššoks, kai mama pamatys tą savo šeimininkės prijuostę. Mirkt

As jau seniai slapcia tave myliu Myliu, zinok Taip

Visad prašom TaipKaip gera kai šioje gyvenimo banalybėje atsiranda tokių deimančiukų Angelas

Juokiasi, labai mielas pasimaivimas, zmogus gailisi, gerai Gerai

neapsimetinek… pats puikiai zinai, kad niekas musu klube tau nepritaria… Nekaltas Nekaltas Nekaltas

kokiam klube kam nepritaria Apakęs Apakęs

Ša tiktais, geriau pakalbam apie ką nors didelio ir šviesaus: štai, (Ni) rodo didelį bokalą šviesaus Niam niam

5.5 balso , kad (Ni) MALADIECAS. (Ni) ,Radvile nenuleiskit ranku.Kaip sako jusu fiureris: ‘tak derzat’ …uz ko? A uz jo veliavos koto Gerai

Dėkavojam Taip už mielus žodžius, šmaikštuoliai, tik sausai kažkaip atsidėkojat Taip Nekaltas Maž nežinot, kur gėlių turgelis i supermarketas koks? MirktTiesa, kai iki valios prisi Apkabinimas , tai pasakykit. Šypsena

Juokiasi Aha, ir tą paskutinį VIP’ą mūsų klube iš nabago priklausomo atėmė (konfiskavo proletaras revoliucingas ir agresyvus Cha cha). Padrė jį jau nepriklausomu nuo savo VIP’o Juokiasi: VIP’as sau, priklausomas irgi sau! Vau kaip įdomu ten pasidarė. Abu skirtingus takelius mina, skirtingas vaikšto ir nebesusitinka jau. Niexrien susireikšminti labai… Beje, kada ir man čia VIP’ą duosit? O tuo pačiu ir šauktukui, olo, Modestui, stalkeriui, (Ni), bjauriui, Radvilei ir visiems kitiems čia susireikšmint panorėjusiems?

Jetau, koks baisingas ištvirkimas Apakęs Pats didelis banginis Rookis sako, pasakykit, kai prisinuodėmausitApakęs Ak, kaip sunku vis dėlto pulti į nepažįstamo glėbį… Flirtas

tu turbut taip pat klonas is 30+ sutves, kad taip apsimeti… musu klube jam niekas nepritaria ir nematau tame nieko juokinga ar nuostabaus… Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Aik aik… Juokiasi Ar nebijai kad be aukštesnių organų sutikimo tau ir čia nukosės VIP’ą? Saugok jį, brangink kaip savo organą! Cha cha

Baisu baisu… kur ritasi pasaulis… tai vat aš ir galvoju aš kieno klounas? Liežuvis priklausomas gal kokių idėjų turėsi Drovus

Pagiriamasis zodis virto Pavarykim vienas ant kito, viska isliekim… Juokiasi

rooki-na kam taip ciniškai-aš gi nuoširdžiausiai parašiau, iš visos savo Kiaulė širdutės… LaimingasP.S.ar tai Vaildas,ar tai Mičiurinas rašė,kad cinikas-žmogus, kuris užuodęs gėlių kvapą dairosi laidotuvių procesijos… …ar kažkaip ten panašiai… Nekaltas

(Ni) jokiu " ten panasiai " klausi pas Radvile, ji knygeles pavarto - ir parasai tiksliai TaipTu moki kitu mintim naudotis GeraiBalsa uzskaitysiu. Uz pastangas giriu Gerai