Pagalvok bent kelias sekundes apie kiekviena punkta...

per daug galvot, protas nusprogs Juokiasi

…tai nekisk galvos i mikrobange. Šypsena

Kaip gera ir linksma pasidare sirdyje Apkabinimas AngelasO nuotaika buvo tokia bloga,vien apie blogus dalykus galvojau TaipO sis sarasas mane isgelbejo ir pagalvojau koks sis pasaulis yra nuostabus Apkabinimas Myliu

60.Gauti 10 kai galvojaj kad gausi vos 5 Girtas61.Laimeti kino teatre zaisla nors net nepagalvojaj kad pasiseks butent tau Apkabinimas62.Pavargusiam ateiti namo ir griuti y lova. 63.Atsibudus pamatyti mylima vyra su pusryciais ir kava ant padeklo Kava Apkabinimas64.Atejus is namu pamatyti ant stalo pietus,padarytus is visos sirdies. 65.Gauti dovanele gimtadienio proga is draugu,nors jau pagalvojai kad jie uzmirso kokia siandien diena Dovana66.Ysijungti TV ir pamatyti megstamiausia laida,nors net uzmirsai kad ja siandien rodo Taip67.Per Valentino diena gauti laiskuty nuo mielo vaikino Širdis

seip miela, bet del kai kuriu dalyku liudna pasidare. Del to, ko nesu dariusi, ar man nera atsitike…

Labai miela ir grazu… Drovus Myliu BučkisBeje,papildyti punktai taip pat nuostabus Laimingas

Ir as kazkada savo dienorastyje rasiau ta pati,bet tai nereiskia kad kazkas nuo kazko nusiziurejo… Apkabinimas Drovus

Drovusaaaa…

Labai miela. Pralinksmino mane šie žodžiai. Taip Laimingas

gaila kad dauguma dalyku nelabai imanomi…gal net daugiau negu dauguma…;]

kaip gera pasidare… Šypsena Šypsena

neturiu laiko.

pamatyti, kaip pateka saule… pajusti apkabinima zmogaus, kuri galvojai, kad praradai

uoooj vyruti…spyna