Pagalvok bent kelias sekundes apie kiekviena punkta...

44. Pargriuti baloje ir islipti sausam

siulau nemastyti o pasimyleti balkone pvz Nekaltas Cha cha

cia typo tamsta iesko kas pasirasys Drovus Nekaltas

myletis su mylimu zmogum tikrai yra liux…

Kai kai stebi tau patinkanti zmogu, kuris yra nusisukes, ir staiga atsisuka, pamato, kad tu i ja ziuri, jai i akis, ir ji nusisypso… Laimingas na vnz, nzn, ar isejo tai isdestyt “ant popieriaus”… Laimingas

grazu…gera pasidare paskaicius… Drovus aciu… Apkabinimas Šypsena

perskaičius ankstesnius tikrai širdelė suvirpėjo Drovus Geraio čia dar keletas: 55.po gausaus lietaus,pamatyti vaivorykštę Tūsas56.pasakyti mamai/tėčiui,kaip juos myli Apkabinimas57.susitikti su geru draugu/drauge Labas58.perskaityti įdomią knygą Gerai59.tyliai pasvajoti… Angelas

Gėlė Angelas

kajp gera sirdutej pasidare Angelas grazu… pires akis iskilo begale prisiminimu… Drovus

faijna… Nekaltas

idomiai, man patiko

shita atsispausdinsiu ir pasikabinsiu virsh savo stalo… Gėlė aciu.

Viska patyrus realybeje tikrai isdygtu sparnai… Šypsena o pagalvoju apie visus punktus veide karaliauja tik sypsena Šypsena nuosirdi sypsena Šypsena

miela Apkabinimas

60.gaudyti pirmojo sniego snaiges… 61.padaryti mylimam zmoguj pusrycius is sirdies… 62.pasakyti draugei(-ui),kad ji(-is)snd nuostabiai atrodo…

Mano dienorastis buvo sukurtas lygiai toksai pat !!![bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/442 945-=(438858198](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/442945-=(438858198) xex… Kanda

ech, kaip grazu… Apkabinimas Girtas

Bet kaip bebutu gaila, jog floodina ce NustebęsNerealiai miela Myliu~ Gėlė~ Moteris Širdis Vyras

grazu.o mieliausai,kad visi punktai nesa man tik gerus prisiminimus,apie ivykius,zmones kuriuosndabar galiu Apkabinimasjei visada salia!

ojej… kiek daug… Nekaltas