Pagalbos!!Mano kaktusu kolekcija

Pagalbos!!Mano kaktusu kolekcija

Mano nuostabioji kaktusu kolekcija zuna.Nebezinau ka daryti.Tai jie dziuna,tai jie supuna, anksciau taip nebuvo.LiūdnasGal tai del to, kad as juos laikau viename inde? Viska isbandziau, niekas nepadedaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

na as turiu tik pora kaktusu bet kol kas jie dar auga,o suputi kaip suprantu augalas gali tik nuo per dideles dregmes.Tu rasei,kad jie dziuna ir kaip tas dziuvimas pasireiskia?ruduoja ar vysti ima?gal jiems kartais tame inde ankstokaNežinauAs tai savo kaktusus laistau tik per menesi karta mazdaug ir kol kas niekoDrovus

o man tai išvis su kaktusais nesiseka,kiek turėjau tiek ir numarinauNustebęs gal sakau aplinka mano namuose netinkamaNekaltas

mano tai mama visalaik perlaisto kaktusus Pavargęs

Niu reik kaktusus Tau dabar reciau laistyti.Yra teorija, kad kaktusus ziema reik laistyti 1 karta i menesi,o vasara kas antra savaite. Pasiulymas: leisk kaktusams truputi pajausti sausros (puvimas turetu buti sustabdytas),o kai jau pamatysi,kad kotas prie zemes nebe toks minkstas galesi palieti, bet kolkas reikalingas jiems vandens badas…
As labai rimtai nes ir pati esu turejusi su jais bedu…Taip

džiūna irgi dėl to kad pūna. t.y. nupūna šaknys. taigi neperlaistyk. teisingai sako - padaryk vandens badą. dar geriau persodinti, apžiūrėti šaknis, pūvančius galiukus nukarpyti. pasodinus į naują žemę, žemę palaistyk, bet neperlaistyk ir duok kaktusiukams laiko atsigaut. vazone žinoma būtinai turi būt skylutė vandeniui išbėgti.

Tai va, tai as zinau kad reik laistit retai taip ir darau ir vietos jiems yra tikrai pakankamai.Auginu juos jau kaip 5metai ir nieko va tik sia ziema viskas prasidejoLiūdnas

Reiskias sia ziema jiem buvo per salta toj vietoj kur juos laikei Taip todel jie isvis nebenaudojo vandens ir pradejo puti. Kuo greiciau persodink ir butinai padaryk jiem vandens bada, ir pastatyk ant palanges, kur visa diena kepintu juos saule, turetu tai padeti, tik nesugalvok isnest i lauka, kur yra vejo, tai siuo metu jiems ne i nauda Taip

na gal jiems tiesiog nepatinka ta vieta kurioje tu juos laikai…pvz.gal gauna per mazai saules…
pabandyk perstatyti i kita vieta…Girtas

gal bazilos puola ???Cha cha

jei netycia parudavima vadini dziuvimu, tai jie gali labai sekmingai nudegti nuo per kaitrios saules (yra rusiu, kurios nuo tiesioginiu saules spinduliu nudega ir paruduoja - siuo atveju, deja, ju isvaizdos jau nebepakeisi) o palaistyk tik tada kai jau matai kad siek tiek pradeda vysti - paziurek koki laiko tarpa jie taip istvere ir pagal tai nusistatyk laistymo intervala, aisku neleisk visiskai nuvyst. + paziurek, ar kokiu kenkeju neisiveise - tai irgi gali but puvimo ar dziuvimo priezastis. O pradejusius puti isimk is zemes, papuvusias saknis pasalink, dar gerai butu, kad kokia anglim pabarstytum ir palaikyk taip pora dieneliu, kad pradziutu(tik jokiu budu NE ant tiesioginiu saules spinduliu!) ir tada persodink. Gerai Mirkt

man irgi tajp buwo… ech… bet ash nemoku susidoroti su jajs…

Turiu ir aš kaktusų kolekciją.Vieni auga kaip ant mielių,kiti per žiemą nususo.Vasarai visada visus sunešu į šiltnamį-rezultatai puikūs:neatskiriu,kuris buvo gražus,o kuris suvargęs,visi auga kaip pasiutę,ir nepasakyčiau,kad aš juos taip retai laistau,ir trąšos ne pro šalį.

As irgi prasau pagalbos… Liūdnas Mano kaktusus uzpuole kazkoks brudas… tokie mazi mazyciai balti ploksti viksriukai. Fu, per maloniai juos cia vadinu, bet net neisivaizduoju, kaip juos apibudinti… sumaigius istryksta toks zalsvai rudas skystis. Jie grauzia kaktusus, daro pavirsiuj tokius reziukus, zaizdeles. Slepiasi prie spygliuku arba tarp rieviu, kartais aplink juos buna pukeliu. Viena taip apipuole, kad nurinkt neimanoma… Ka gi man daryti??? Liūdnas

As ir turiu daug kaktusu bet laistau labai retai gal todel kad tingiu todel jie man kaip augalai labiausiai tinkami auginti ŠypsenaTau patarciau irgi maziau juos laistyti,bet jai jau sakai kad pradejo puti tai zinok gali atsisveikinti nes ju neisdziovinsi…Nu ka gi teks pradeti viska isnaujoLiūdnas

Taip

butinai paziurek ar kenkeju nera!

Žliumbia

Mano kaktusai, tai zydet pradeda Nežinau bet taip gausiai, kad po zydejimo kaktusas nuvysta Žliumbia dabar ziedus skabau, kad taip nezydetu…

http://geles.nkkm.lt - pasidomėk čia.