Pafiltruokim?

Pafiltruokim?

pastačiau namą, užauginau medį, prišikau kaimynui i šulinį. atrodytų - štai ji, laimė… bet ne. iš krano pradėjo bėgti žalias vanduo. pafiltruokim?

nebepades. bet uztatai insilasink jodo, i nebebus zalias

Čiliai neįkvepia Ne

a kokis bus? rudas, kaip pas visus? Pavargęsnenoriu. Neaš asmenybė, o ne kokistai masės elementas. Tūsaspafiltruokim.

Manau žalias, pac gazas, tskant išsiskyriantys iš minios, na dar ravdonas visai nieko. tskant masėje tik juodi, pilki ir rudi, o tu, mat kaip, žalias Nekaltas… Ir šiaip maladec, nors iš kitos pusės už žalią vandenį geriau, nebent žalias vynas… Bet tai čia jau nebevanduo. Vandentiekio tarnyba nesutiks.

Jeigu vanduo dar turi ir kvapą -jox filtras jau nebepadės…

aš masčiau vienatvės valandėlėmis - gal tai apvajzdos kerštas už pritriestą kaimyno šulinį, gal tai Dievo ženklas man, kad nusidėjau kažkame, gal jau laikas rengtis ašutinę ir eiti į vienuolyną ištvirkauti… bet čia apsireiškė man Atgimimo dvasia ir pasakė: " ^%@(*)_&&, &^%%^%###& tu!!" aš sutikau su jos pasiūlymu ir nuo to laiko gyvenu ramiai… tik vandenį tenka filtruoti, nes labai jau žalias… tad pafiltruokim.

o kas jei filtrai neatlaikys?

Nuuu, pafiltruokim, nors man žalias visai irgi nieko.

Kraipau galvą ir klubus ar kam nors patinka?

Šarnirai atsilaisvino? Nekaltas

hmmm… Nekaltas uzdarame rate ilgiausias kelias Pavargęs

Tu daug ko nematei NeKasdienybe atbukino regejima.Sikimas i kaimyno sulini ji susiaurino. Ir tu nematei, kad kaimyno sabaka kiekviena diena ciurskina ant tavo pasodinto medzio.Jis jau pradejo dziuti… TaipNamo pamatams atveze betona be pavogto cemento Taip Sunus guli istaskyti ant paklodziu… -Buvooooo laimeeee neeetikra, -Uzzzzzzteelejooooo veeeejas,- kaukia kaimyno pUkas. Lasa zalias vanduo is ciaupo…Ne.Ne vanduo tai ir ne vynas…tai sajudzio dziunglese isnykusiu zaliuju kraujas…

filtruoju… filtruoju… filtruoju… filtruoju… filtruoju… filtruoju… Girtas Tūsas

ko cia kankinates? Pavargęsspauskit nuoroda filtrai.lt/ Nekaltas

Kai pasieki daugiau negu tikiesi, ir nematai kaip sugrįžti prie svajonės, kuri liko toli užnugaryje, kartais pamastai, kodėl gi nepafiltravus viso gyvenimo ir nepradėti iš naujo, ale negali, nes kišenės prikrautos ir vietoj įdomaus gyvenimo pasirenki saugų, savo sukūrta, nors ir per toli pažengtą. Tada vakarais užsidarai namuose, paleidi žalią vandenį, įsipyli stiklą ir geri sau žiedamas pro plastikiniį langą, matydamas, kaip flakonai prie kiosko purto sušalusi alų į savo sudegintus skrandžius GeraiNu ir nx fitruoti?

Gal tam, kad neprisijungtum prie tų, kurie už lango filtruoja bambalio turinį?

Kad, žinok, projdenyj etap, pamenu MEmemlyje susidejęs su bomžais buvau, po centrą valkatavome, kažkokį šamarliaką gerdavom. Kol policija anuos už įsilaužymą neparyšo…