padiskutuokim


padiskutuokim

textas neoparauostas Cha chauzsibanyk arba dalyviam po 15 MGL’u Šypsena

vaziuojant 4pavara 50km/h sukiu kiek virs 1rpm…is kur traukiat tas 12litru tai biesas zino Cha cha

neparostas textas Valio

vindoze perpiesta sian,neturiu kur pasiruosti,dar nenusipirkau legalaus ofiso Cha cha

dr > tai taip vaziuoja tik pensinykai… taip vaziuoja mieste kuriame kamsciu nera - provincija. Ka cia diskutuoti Šypsena

Aga, 2ia kiek rodo? 6 / 100 km? Cha cha

variklio saunados vos ne 50 proc priklauso nuo tarpines, jei gluspetris uz vairo, jam ir 1,4 kibiras valgys 10 vietoj 6 Taip

o tai kaip tureciau vaziuoti,kad buciau ne pensininkas…kalti antra pavara ir gazOt,ar mieste vazinet 100km/h? Cha cha

Vudis>webasta pradejo dirbti nukritus temperaturai,tai dabar mieste iki 7.5ltr…kartais pabaidant motora

Dr002> Bet pas tau gi dyzelis… Pas manj irgi dyzelis, isvis in 6 telpu

as mieste visada vazioju 60-80, 5 begiu Taip

pas mane labai panasios aBsukos 4 begiu, tai as neskubu jo mieste jungt Klasta

notepadas doktors visada tam yra Cha cha

beja, kazi koks garsas is variklio dyzelinio sklinda paspaudus gaza prie tokiu absuku Veee

nezinau koks,salone jokio garso nuo variklio nesklinda Ne

Pas mane 3k rpm jau pridielas Cha cha Daugiau nesuka zverius Cha cha

dr keista, yopac kai cia bangoj visi keikia mazdas ar psuogus japoniskus kuriuose atseit prasta garso izoliacija, bet stai dyzelio kriokimas kaip seno ikaruso niekam neuzkliuva, as kai apynauju 530d vaziavau tai ban bais klaiku ispudi paliko tas garasas nuo 1iki 1,5 rpm, prie 2k jau viskas normaliai Šypsena

esu vezes ne viena boica,kuris net nesuprato koks cia variklis,tiksliau nesuprato ar dyzelis…jei bandai mazda pritempti prie 5er,tai lieka pasijuokti,nes pats esu japu gerbejas…apie garso izoliacija gal geriau nebekalbek. esu vaziaves su 5er 4menesiu senumo 530d…svilpia kaip laikrodis,nelabai suprantu apie ka tu cia sneki. ps. aceit prasta garso izoliacija…gal nereikia is saves juoktis…sakytum patikimi,tai sutikciau,bet dabar Cha cha

jei nesuprato ar saliara ar benzas,matyt labai suprantantys buvo “automeGejai” Juokiasi Cha cha,kurda i boinga ilipi facelifta ir tai is kart be klausimu aishku kad saliara,manau nera ko lygint garso izoliacijos siu klasiu ir metu skirtumo Šypsena