Padirbeta


Padirbeta

Wow

Gerai, kai uztenka 5litru Cha cha

Dabar yra gera kaina walvoline alyvos LL04, bet po 6litrus,po litra neturi, nepirksiu gi 12litru Juokiasi

LT kazkodel tokie tepalai po 4 litrus

dr002> sita lieju i opeliuka, be problemu Taip 5w30-21e 4ltr, 5w40-19e 4 ltr Šypsenaautoplikis.lt/prekes/2370-fuchs-5w30-titan-gt-1-pro-flex-4 l

Kipsai, perku Neste LL04, 2x4l ir knecht filtras 50€

O kur salono filtras? Kur valytuvai pries ziema? Paplepėkim

Siaip tie visi pavadinimai kaip titan, tai man asocijuojasi su kinijos red dragon ir tt Taip pat kad patys vokieciai rasytu german technology irgi fake Cha chaNes ju prekes zenklas yra made in germany

Valytuvus as keiciu po ziemos, per vasara ok, ziema kaip taisykle pasidrozia ir pavasari vel naujus. Su salono filtru tas pats, vasara dulkiu daugiau, tai jis reikalingesnis svarus, o ziema nera dulkiu, nors siaip salono filtra nereikia tiek daznai keist, kaip ir oro Kietas

po sunkios darbo dienos Ufffyoutube.com/watch?v=kqm1RIEJqkY

Šiandien gi savaitgalis Cha cha

O fusch ne DE gime?

Fuchs, Mahle Gerai

Sikseris, kur gauni tokia kaina?

variklyje juk net stovint praranda savybes, tai gal ir pakuotėje molekulės ýra?

Iskalus katalyza pilat kitos specifikacijos tepalus ar tos pacios?

Ma rodos katalyza pasalinus niekas nesikeicia, o pasalinus dpf jau galima teoriskai mažint leveli alyvos, bet tik klausimas kam mažint. As kaip pyliau visiem bmw LL04 taip ir pilu.

Oi pdfa turejau omeny Šypsena man po iskalimo kazkaip jauciasi toks padidejes garsas varikly, konkretus traktorius, nzn ar sutapimas ar ne. Sako reikia kitokios specifikacijos tepalus pilt ale nepritaikytus pdfui

Alyva neturi itakos garsui pasalinus dpf. Tau pasikeite ismetimo sistema, nepaejo korta, vieni pradeda svilpti, kiti ne. Man is esmes niekas nesikeite, tik uzmynus per tapke grazesnis garsas paliko. Jauciu teks tau montuotis rezonatoriu.