Padekit uzkurt gprs ant trium m21i!

Padekit uzkurt gprs ant trium m21i!

Turiu si telefa.Geras dajktas.Bet niekajp neuzkuriu gprs.Nustatymaj neatsisiuncia,rankiniu budu suwedziau tikraj gerus nustatymus su labas.Raso conecting-retriewing-time out conection failed.Tas pats ir su abonentu.Nieko nesuprantu.Gal delto kad jame i-mode browser?Yra iwesti wokiski nustatymai ir jie neissitrina.Gal delto?Dar yra i-mode lock.Bet neuzrakintas.Ruskiai taj naudojas siuo tlf ir wargo nejaucia,bet ner info kajp uzkurt.Gal kas galit padet?

Zinai tu turbut vienintelis toki telefona turi Cha cha

Tikriausiai kad wienintelis Šypsenabet kad jis man gywenima trumpina su tuo gprs’u Liūdnasgal softa perrasius susitwarkytu?O gal tas i-mode gprs wiska knisa?

Taj ar galit man padet kasnors?Man labaj rejkia.Nenoreciau jo parduot wien delto kad nefuricina gprs’as Liūdnas

Neuzkuriu ir as gprs ant sio telefono… mitsubishi-telecom.com/products_detail.asp?id=62813 gal sakau tas i-mode nesuderintas su musu gprs tinklu??? kai uzkursiu-duosiu zinoti…

Bet ruskyne taj naudojasi juo.Skajciau wap.trium-club.ru.Jiem wiskas wejkia su i-mode Liūdnas

na as turejau NEC n21i, tai su gprs irgi tas pats buva. Cia identiski modeliai pagal savo softa ir ten nera wap narsykles, o tik I-mode, todel wapo uzkurti nepavyks, nes imode lietuvoje niekas neteikia. Liūdnas(( Parduok kuo greiciau ta tel

Wap yra 1.2.1.Tik GPRSi-mode