padekit neveikia printeris

padekit neveikia printeris

tai va spausdinu ale nespausdin net nebando. tik visalaik mirkcioja lempute. 1. laidai sujungti 2. printeris suinstalintas 3. popieriaus yra 4. dazu yra 5. kompa perkroviau

Koks printeris, kokia lempute, kox OS. Gal ten lempute, kad popieriaus nepasiima - kituose ir tokia dar buna.

Na bent jau ant HP tai ant visų mačiau, kad yra tokios lemputės Šypsena

Tai ten kad apskritai kazkas su popierium netaip - arba jo nera, arba nepasiima. O kazkada maciau (tiesa tai buvo gan senai- gal dabar jau net nebuna tokiu), kad yra butent lempa tam, jei nepasiima popieriaus - jo nebuvima fixuoja kita.

Nenoriu kurt naujos temos todel prisidesiu prie sios. Man irgi printeris nebeveikia, nzn kas jam atsitio. Is pradziu spausdindamas pradejo dzergsti, o dabar is vis atsisako spausdinti, net dazu dezutes i vieta negrista, sustoja netoli fiksavimo ir neuzsifiksuoja. Kas galetu buti mano printaila yra hp deskjet 640c, naudoju windows xp professional. Plz help. Žliumbia Žliumbia Žliumbia Žliumbia Žliumbia Žliumbia Žliumbia Žliumbia Žliumbia

Matyt paskutinioji jau išaušo Nekaltas

Kaip bebutu keista,bet ir man siandien nustojo veikti spausdintuvas hp3820(dazu yra ,tvarkykles perinstaliavau kelis kartus -rezultato nera)

Tu cia negasdink Baisu Nes namie toki paty palikes… Imsiu grysiu ir…neveikia… Ot but grazu Cha cha

temos autoriui: o tau ziu visai vienoj vietoj kad zmones klausia kokis spausdintuva skokia os ir kokia lempute mirksi? ar jau susitvarkei… jei taip prasom informuoti kad nereiketu galvos be reikalo sukt Cha chahp rasaliniuku turetojams: keleta kartu skirtingu modeliu spausdintuvuose maciau kad nebevaiksto galva arba stringa… problema buvo tame, kad kur yra liniuote su dantukais i kuria kabinas galva, pora dantuku isluzta i batai… o liniuote gaut gan sunku kaune init turedavo…