Padekit kuo greiciau del kompo laikrodzio, kol tete nemate

Padekit kuo greiciau del kompo laikrodzio, kol tete nemate Cha cha

nu kazka padariau, kad nerodo laikrodzio kompas.
tik tuscia vieta ir programu ikonos.

pas mane win98.

o ir dar neina kitu mygtuku ant taskbaro paspaust. bet tas tai nelabai svarbu.

o del laikrodzio man labai daug programu nepasileidzia

padekit

atsikvepi, suskaiciuoji iki 3 ir perkrauni kompa. Jei ir tada ner - tada jau reik galvot, ka ten pridirbai Cha cha

ant apatines pilkos juostos paspaudi desini mygtuka,tada properties ir kai atsiranda langas uzdedi varnele prie show clock

zinzu as tokius paprastus bajerius, bet kai as ant tos juostos paspaudziu, tai nieko nebuna, o perkrovimas irgi nepadeda

jei jum bus lengviau, tai dar zinokit, kad as visa sita nesamone pagaminau su programa WINner Tweak SE. vo tep va

nu nezinau kas ten per programa, bet isijunk vel ir kalk defaults visur ir vsio. as kazkada irgi buvau padares kad vietoj ie budavo juodas langas Cha cha

Prisitvykinai. Aš tai bijau tweakuose ką keisti, nes paskui užmiršiu, kaip atgal sugrįžti.
Aišku, kad tik su tuo tweaku gali atstatyti. Ieškok. pvz enable taskbar.

Tweekai bereikalingas kompo apkrovimas, beto kaip pastebejai sistema ishderina, pamegink tam savo tweekery nustatyti viska ant defaults, jei nepavyks format c: enter - Y - enter Cha cha Tik nesuprantu kodel programos be laikrodzio nepasileidzia, manau busi daug daugiau nuveikes negu ishmetes laikrodi.

nu kai bandau ka pasileist, tai erora ismeta ir raso kad laikas neteisingas