PADĖKIT : Ką padovanot EXvaikinui?

PADĖKIT : Ką padovanot EXvaikinui?

Niu va kaip įdomiai mane EXvaikinukas !!!
pasikvietė į gimšių po beveik trijų mėn. nesimatymo Ne [tik keleta sms persimetėm…Nekaltas ]
Ir va aš visiškai nežinau, ką gi jam padovanot… Nustebęs
Esu padovanojus savo nupieštą paveikslą Flirtas , kurį, kiek žinau, jis labai brangina Drovus , todėl ir dabar norėčiau išlikti originali. Tūsas
Na ir maloniai nustebinti Apakęs, nes nuojauta kužda, kad ne tik dėl “draugystės” mūsų laukia susitikimas… Girtas
PADĖKIT Juokiasi labai būsiu dėkinga…Bučkis

Gumine mergina dovanokCha cha

Padovanuok jo portretą Cha cha

NuogoJuokiasi

Panorėjęs jis ir ne guminę gaus Nekaltas

Vienintelis dalykas, kurio jis prašydavo, kad niekada jo nepieščiau, tei biškis zapadlo būtų Laimingas

hmm?problema tikrai nemaza Šypsena padovanok ka nors kas jam tiktu pagal harakteri ar pomegius ,nu ta prasme koki prikola Šypsena jei pvz jis megsta sportuoti tai padovanok koki svilpuka ir tipo medali,nu ar kazka panasaus Šypsena mes visada taip sveikiname savo kases draugus Šypsena perkam dovanas pagal ju pomegius ir harakterio bruozus Šypsena

DA jofana… nusirenk ir sok ant jo Cha cha
arba kaktusa padovanok ir i sik**** su****

UZ***** su tokiom jau temom KandaPiktas ju cia prikurta jau N
Ka merginai dovanoti ka vaikinui dovanoti… prrrrrrr feeeeeee
jau pro gerkle lenda tos temos… RAKINKIT TEMA MODERATORIAI Cha cha

P>S> jei ka as sen isvis nenuotaikoj bet tema tai kartojasi ntaji karta KandaPiktas

as tai manau kad tu pas ji neik… ir nereikia jam jokiu dovanu…

AhaGeraiJuokiasiJuokiasiCha cha

savo sirdingai padaryta dovanele tai cool dovana !!!

As manau, kad jei po tiek laiko jis tave oasikviete, reiskia jis nori vel su tavimi draugauti ir manau, kad jam labiau rupi ne dovana, o vien tavo buvimas, nes jis tikrai ne siaip sau tave pasikviete…

Na nežinau, kaip ten bus, bet tuščiomis rankomis irgi nesinori važiuot Ne o kad dar labiau norėtų, tei ir dovanėlės norisi geros Šypsena

Visiškai pritariu Taip Kas padaryta paties - tai mieliausia Apkabinimas

O aš nematau tikslo ten neit, nes tas žmogus manęs neįskaudino. Turbūt tiesiog, turėjo būt taip, kaip yra…

Niu nepyk gi taip, aš tų forumų taip nemėgstu, kad nieko neskaitau čia, o pagalbos staigiai prisireikė Šypsena

nieko…Šypsena ledu porcija, geliu puokste, koki nors suvenyra Juokiasi

Ledai ištirps kol nuvešiu Šypsena

jau galit gerbiamieji nebesiulyt nes ji jau nupirko dowanaLaimingas labai miela pagalve-meskinaLaimingasLiežuvisCha chaŠypsena