Padėkit išrinkti mašiną pradedančiai panelei

Padėkit išrinkti mašiną pradedančiai panelei Mirkt

Jauna panelė pradedanti vairuotoja (nu gaila, kad čia ne aš Cha cha ) prašo mielų auto.Banginių padėti jai išrinkti mašiną, kad geriausiai atitiktų jos pageidavimus:

Tūsas nedidska
Tūsas su automatine greičių dėže
Tūsas nedidelės kubatūros
Tūsas ekonomiška
Tūsas stiliova
Tūsas apie 3000-4000lt
Tūsas tikimybė >10 proc., kad bus važiuojanti, nes už tokią sumą matyt nekokie metai išeina Nekaltas

Nu žodžiu, labiausiai padėjusiam žadėjo asmeniškai padėkoti Mirkt Flirtas

PS golfo nesiūlyt Ne

nu uz tiek litu tai iseitu :
golf 2
peugeot 205
peugeot 106
fiat uno/tipo
honda civic 2
mitsubishi colt
citroen ax
ir vis kitokie kasikai.ieitu ne senesni ne 90 metu.tegu ima alio reklama i rankas ir pavarto

Krc is karto galiu pasakyt, kad pagal nurodytus punktus y 3000-4000lt suma ytilpt gana sunku… net nzn ka siulyti, ymanoma kazka gauti as manau, bet pasirinkimo labai didelio nebus speju, deja.

Nu sakė golfas tai jau nei už ką Ne

Mirktna jei nori automato tai Blogaina bet cia skonio reikalas:ekonomiska tai fiat uno 90-93m tik nezinau ar rasi automata
ford fiesta 89-92 automata tikrai rasi
w-polo 89-90 automatas
mazda 121 automatas 89-90
honda civic 87-91 automatas
opel corsa 88-89 automatas
suzuki swift 90-91 automatas
tai tikrai ekonomiskos masineles,paciam teko vazineti su fiat uno 1.0litro ipurskimas tik ne automatu,o su 5 pavaru deze tai benzo mieste ne daugiau 5litru,o autostradoje 4.5,tai tokie mano pasiulymai tau panele,kai issirinksi parasyk
MirktMirktMirktMirktMirktŠypsenaLaimingas

Is ciobrio pateikto sarashiuko fiat uno/tipo siulau dar atmesti, nerekomenduociau, o vat Peugeot 205 man atrodo idealiausias variantas.

siaip jei aukotum daugiau pinigeliu,nu kur cia daugiau DAUG tai siulinciau Toyota Yaris 1.3 kubaturos mieste kazkur 5-6ltr. benzo!Labia jau ekonomiska ir smagi masinyte,ypac patogu mieste! Labas

Is Alio reklamos http://www.alioreklama.lt :

PEUGEOT-205 (1989 m., 1,9 l, aut., 4 dur., vairo stipr., el. langai, vokiski dok.; 3800 Lt)
Visi Miestai, tel: xx-xx-xx [Nr.430 2003-04-10]

Cha chaCha cha

prie bajerio kazkas - tokios kainos uz tokia masina… jei labai reikia gauciau 205 92m, 1,9 dyzelis, mechanine deze, 2 durys, lietnykai, tiesa nera stiprintuvo ir langu elektriniu, ne automatas, uz mazesne kaina… beje, masinyte nors ir slykstoka, bet tikras zveris, mano drauge vazineja; tai ir is kartais issoku pralektCha chaCha cha daugiau 6l noredamas nesudeginsi…
bet pakabos nespesi remontuot - susidures buvau su 4 tokiais pegeuot - visiems tas pats…
ir dar - suprantu, kad maza masina, bet fiesta kokia nors tris smulkesnius zmogelius i gala paiima, o sita - tikrai nepaims…

Nu kodėl, lyginant su Golfu, Honda Civic ir Mitsubishi COlt visai nieko FlirtasGerai

Įdomu, kaip Peugeot 205 atrodo?

Butent. todel ir pasiuliau p205, nera jinai stiliova auto, bet atrodo vis kitaip, nei koks golp2.

patikek, i 206 tikrai nepanasi… man pvz., golfasII tikrai grazesnis…

bet nusibodes…

Ish visu pasiulytu tai savita charakteri turi tik PEUGEOT 205. Dar truputis STYLING ir tikrai ishskirtine butu.
O visos kitos tai pilka mase Lietuvos keliuose. Nežinau

O ka liaudis galvoja apie renault clio?! irgi maza masinyte, o jei dar paimt sport varianta tai ten isvis zveris!Cha cha laksto cia vienas pro mano kiema pastoviai, man tai siaip ziausiai patinka!Laimingas

Reno 19, reno clio tikrai neblogi variantaiTaip

Visiems labai ačiū už pagalbą Taip, dabar jau žinau, ko ieškoti Šypsena

Vieno geriausio niekaip neišsirinkau, manau, kad geriausiai patarė ciobris Bučkis ir hamas24 Bučkis Flirtas nu labai faini bachūrai FlirtasGerai

O visiems kitiems po Gėlė

man tai is mazu masinu graziausia POLSKI FIAT Cha cha

aha ir dar penki stori lenkai viduij sedi Cha cha