Padekit! Isleke laptop\'o krovimo platos mikroschema

Padekit! Isleke laptop’o krovimo platos mikroschema

Pagelbekit! Perdege Compaq Presario 1212ce laptop’o krovimo platos mikroscema. Si plata jungiasi i motinine ir prie baterijos. Laptop’as nebeveikia.
Ten 8 kojyciu mikre. Ant mikroschemos atsirado nedidele skylute ir as nebegaliu perskaityti mikroschemos nomerio. Numeris prasideda "9936", o toliau nesimato.
Gal kasnors turit panasaus laptopo scema ir galit pasakyti mikres numeri?
Kaip manot, ar tokia mikre bus galima nusipirkti parduotuveje, ar cia bus grinai Compaq’inis modelis su savu serijos numeriu ir jos nebebus imanoma gauti.
Padekit!

nava. prisidirbai. eik į servisą ir pataisys…pvz koks bliubridžas…o jei pačio rankos tiesios, pasiknisk inete. gal sužinosi, kad nulėkė lauktranzisCha cha

Ieskojau info Internete. Ir schemu ieskojau ir i HP-Compaq support’a kreipiaus, kad shema ar numeri atsiustu. Nei velnio is to neisejo!
BliuBas gal ir pakeistu man krovimo plokste, taciau tai man per daug kainuotu, juolab, kad ir pasts sugebeciau ta padaryti.
Man neramu del vieno: gali buti, kad cia kazkokia specifine Compaq mikre isleke, kurios as niekur negausiu… Teks visa plata pakeisti.

turiu ash ją. ir ką siulai?..

Ar schema turi, ar plokste ar mikoschema? Tikrai sutikciau nupirkti mikroschema, zinoma uz priimtina kaina. Uz kiek sutiktum parduoti? Juk butent del kainos as ir nenesu taipsyti laptop’o i BlueBridge ar kita servisa.

turiu mikruxą. noriu tiek, kiek gali…

Suprask, as irgi nenoriu moketi uz mikre 10 ar 20 litu, jei ji kainuoja 2 lt. Tu zinai, mikres kaina, uzsidek tiek, kiek manai reiketu uzsideti sau ir parasyk kaina. Nemanau, kad ta mikre brangi, ar ne?
O tu esi isitikines, kad turi butent ta mikroschema, kuri man reikalinga? Ant jos kodas uzrasytas 3 eilutemis: virsutineje - 9936, vidurineje kazkokie 3 simboliai (gerai nepamenu), o apatineje 3 raides.
Ar tu is Vilniaus?

Siki cia i kelnes del lauko tranzo Cha cha
To Daine: Tavo racijoj istiesu tik maitinime problemsas. Manyciau kad sia savaite jau startuos Cha cha

Tai jei viskas cia taip paprasta, parasykit mikres koda ir as busiu jums labai dekingas nusipirkes ja radioelektronikos parduotuveje. Šypsena

nelabai kur realiai rasi lentynoj. o su užsakymais be 20lt tikrai neišsiveris…
http://www.fairchildsemi.com/ds/ND/NDS9936.pdf

Daine, gal ir kitu "mikruskiu" zinovas esi? kazkas atsitiko senajam note jau beveik metai neuzkuriu… itariu kazkas maitinimo plokstej, droselis kaista cirskia… ar gali buti panasus gedimas ar labiau tiketina kad pagr ploksteje kazkas trumpina?..

duok aspirinoBaisu. jei ir toliau nepades, veshk i reanimacija…ish kur man zhinot nepamacius?..

DAINe siandie kazkoks uzsip.ses… Visai nenuotaikoj… Gal Alus kita susiverst reikia? Karstis ubivalina nenormaliai… Vat pas mane IBM 40Gb winchas duba dave… Matyt irgi nuo karscio…

Z.

matomaiCha cha

kaip laptopas?..

Vis dar negavau tos mikres… El. pastu issiuntinejau uzklausimus i visas Vilniaus radiodetaliu parduotuves. Negavau atsakymu. Kogero reikes nuvaziuoti i viena is ju ir uzsisakyti. Turbut pasirinksiu "Evita".
Tokios tokeles…

tik labai didelė tikimybė, kad lėkė dar kas. kotai man jie vieni niekuomet nedvesia…

Na, pirmiausia manau reikes pameginti ja pakeisti… Jei neveiks - toliau ziuresiu.
Laptopas sugedo, kai pirma karta ji ijungiau i 220V srove. Anksciau juo naudojaus JAV. Kaip zinia - ten 110V. Ar tai galejo buti gedimo priezastis? AC adapteris tinka ir 110V ir 220V.
Ir dar… Kai nustojo veikti, karta jis dar man parode gyvybes zenkla. Bandziau 100 kartu ji ijungt ir 1 karta pavyko. Isijunge TFT, uzsikrove BIOS ir pakibo.
O siaip - jis nerodo gyvybes zenklu. Isoriskai, is to kad jis ijungtas galima spresti tik is procesoriaus kaitimo ir cooler’io sukimosi…

Katik man atrase e-mail is "Evita". Jie siulo SI9936DY uz 4Lt?
Aprasymas http://www.fairchildsemi.com/ds/SI/SI9936DY.pdf
Ar tai lygiaverte mikroschema tai, kuria tu man pasiulei? Si yra MOSFET.

tiks…