Padariau diagnostika

Padariau diagnostika

Vakar prisiruoshiau padaryti diagnostika savo Calibrai 2.0 16V DOCH '91, nes kazhko ant laisvu apsukos plaukioja kartais ir signalines lemputes zhaibas mirxedavo.
Ishvados:
Starteris, generatorius dirba gerai, krovimas 13.81V(zhiema galetu buti didesnis), tik kazhkokie komutatoriaus diodai padile( DRVR rodo 2.1V), kas tas yra tixliau nezhinauŠypsena
Zvakes, laidai dirba be priekaishtu, CO 0.23, CH 0.35, lamda zondas U=0.6V(norma 0.2-0.8V)(sake idealus), kazhkox Crossing R/L 1.5-2(norma 1-3).
Bet apsukos vistiek shokineja, reix zhiureti gal kur ora gaudo, nes vakar jau laiko nebebuvo, bet tai kodel tada kompas neishmirxejo jokios klaidos? Ar apsuku shokinejimas neuzhsilaiko pas ji?

Nepagailekit 20lt(bent panevezhy tiek kainuoja) ir nuvarykit patikrinti mashiniukaŠypsena

Kazkaip nesinori savosios varyti, po diagnozes vazineti baisu bus.Cha chaCha cha
Gal gali adresa mestelti?

Bet uzhtat zhinosi viska apie savo autoŠypsena “Protera”, Aukshtaichiu gatvej,ten kur padangu parduotuve,shalia yra servisiukas,tai vat ten.Tixlaus adreso nzn.

Hollow, ar tau prie masinos kompo jungesi, ar tik siaip su prietaisais pamatavo. As tai Panevezyje pries puse metu diagnostika dariaus gal kokiose 3 vietose, bet visur buvo didelis sssss…, nes pamaduodavo su visokiais testeriais ir viskas, geriausiu atveju jungdavo prie kompo, bet ir tai patikrindavo tik zvakes, liamda ir ismetima. Iki siol vazineju su bludijanciu varikliu, kuris kai sumasto uzgesta, tai apsukas laiko, tai ne. Ar verta vaziuoti i Protera?

nu nisupruntu kas ten pas Jus panevezy per kainos?: nei vilniui nei utenoj pigiau kaip 50 lt diagnostikos tikrai niekas nepadarys…
blyn reikia butinai varyt o su babkem sikna… Liūdna

Gal todėl Panevėžy pigiau, kad rezultatų tokia diagnostika neduoda Cha cha

Zhiurejo ir per mashinos kompa,ir visokius ten laidukus visur junge.Mashinos kompas nieko blogo neparode del apsuku shokinejimo,juo labiau tie sujungti visokie laidukai.Turejau itarima ant lambdos,bet ji gera,zhvakes,laidai geri(o jau zhadejau laidus keist).

Kap neduoda?Kaip jau minejau,dabar esu ramus del lamdos,zhvakiu ir laidu.O nepazhiurejo,kur ta ora gaudo del to,kad ash buvau nuvazhiaves jau po darbo valandu,shiandien visa diena darbas,vel nera kada nuvazhiuotLiūdna Ir kadangi nepasake tikrosios priezhasties,paeme tik 10lt(shiaip kainuoja 20).

man dare diagnostika… is trecio karto pasake, kad numires koxtai "baziniu apsuku valdymo blokas"…

pas mane gesta ant sankabos…

adziukas, tu mane jau siutini Šypsena

Gerai

O kur ce tokie kimba?