Padangos


Padangos

img594.imageshack.us/img594/299/cam00054m.jpgimg703.imageshack.us/img703/3032/cam00053l.jpgKokiu padangus rastas cia galetu buti paliktas?

klausimux Flirtas Gerai Cha cha

užvažiavo ant audi?

sek paskui vėžias Kietas

Kuom jis blogas? Lengviau pagauciau ta gaidi suzinojas, bent i kokios firmos padangu rasta panasu

under-nu bb cia iziuresi,nebent kai padanga perbrauki buna matosi keleta dienu toks ale “nubraukimas” zvigterk nebent taip ant kaimynu masinu,o uz tokius darbus kurda i snapa iskart duot,sunku palikt rasteli su nr numeriu jei jau skubi labai kur,suforminai pagal civilini ir vualia…

nesuprantu,koks tolkas tept slides? Kvankt?

nu ka darysi, vakare teks prasieti per visas, siaip maciau jog tamsi masina stovejo vakar, o kokia, neatkreipiau demesio visai

pirmoj eilej ziurek i bobas arba pensininkus Cha cha

nelabai cia tu bobu uz vairo yra kaip ir pencininku… tai kaip ir atkrenta

vistiek turetum rast Nekaltas po to ikelk foto kaip jam atsilyginai Girtas

siaip galbut nutuokiu kas galetu buti, nu bet tik nutuokiu… bet ble uz tokius bajerius, tikrai snukin gaus ir dar perdazys, taip jog spalva net nesiskirtu

uz toki zapadlo,nepamoina ir pabegima is vietos surasyt butu Valio

Ivikis - Ateina biciukas prie masinos ziuro bamperis nubrauktas rastelis uz lango. o ble ziur saziningu like, pajama rasteli skaito, Nubraukiau tau bamperi, aplinkui susirinke keli ziopliai daba ziuri i mane ir galvoja, kad as tau rasau savo varda pavarde ir telefono numeri, tai zinok jie labai klysta.

Juokiasi

dar pvz reik ziuret kur buvo palikta, nes jei naglai ant kampo tai pats kaltas jog nesaugai. pvz kai justuose gyvenau, jau zinojau kieme vietas, kur tik sena graba gali palikt, nes po nakties 50% rasi nubraukta lygiai taip visokiu diedu ar bobu, jau nekalbu apie ziemos meta.

Buvo ir man cia, parkavausi atbulas ir kazkaip pamirsau prieki ziuret, tik paskutine sekunde istiesinau vaira, kad priekiniu kampu nenubraukt citro. Smugio nepajutau, islipu, blioc ano bamperis kaip tik toje vietoje nubrauktas… pas mane nieko. Ka galvoju, diena, sviesu, bus netycia mano darbas - masina salia, pasikreips jei ka Klasta

MrGorgeous Juokiasi Užsispyręs Juokiasi Gerai

kieme BMW sukiojosi sukiojosi…parkavosi parkavosi…galu gale islipo is masinos boicas (rimtas) spyre i salia stovincia audi ir pradejo rekti kieno masina…na gal 15 min jis ten sklaidesi…niekas neprisipazino Drovusvarau ryte i darba …ogi ziuriu tos audi buferis padroztas… Cha cha bicas jauciu uzkabino ir norejo litu duoti…o visi galvojo kad nori i duda uz bloga parkavima Juokiasi