Pabego katyte...

Pabego katyte…

pabandysiu istorija kuo trumpiau papasakot…Drovus
na va.Kaip visi zhinot auginu siamo veisles jauna katyte,jai dar tik 9 menesiukai.neleidziam jos i lauka,taciau vaziuodami i sodyba visada pasiimam su savimi.Ji net dar nepaskiepyta.vis pritrugdavo laiko.Vis neuztekdavo.
Dabar pas mus bute daromas remontas ir dirba dvi meistres.Jos eina i laiptine rukyt kadangi musu bute tai daryti nera priimtina.Ir matyt tuo metu kai jos ishejo ishleke ir katyte.Jos pasigedau po kokiu 2-3 valandu.isbegau ieshkot kartu su shuniu,tachiau shis nieko neuzhuode.Klausinejau zhmoniu.Ivairiu.Tada pamachiau mazha mergaite besivedancia siamo katyte (tokia kaip mano) uzh pavaduko ( na tiksliau linines virves aprishtos aplink kakla).Priejau ir paklsiau ish kur ji ja gavo.Tada suzhinojau kad rado uzh namo.katyte ji man atidave be problemu,taciau dabar turiu klausimu…
Gėlė
katytes paskiepyt dar negalkima,todel kad tik shian sugirdyta tablete nuo kirminu.taciau ar ji galejo pasigaut kokia liga?ar taij gali paveikt mano shuni?ar taij nepavoinga musu (zhmoniu sveikatai)…
kadangi jai dabar ne morchius nemanau kad ji susiejo su kokiu katinu…bet nezhinau .Gal galejo?..Ar yra galimybe kad ji laukias kaciuku?..Kokias ligas ji galejo parsinest?
achiu uzh jusu atsakymus…man taij labai svarbu.NežinauDrovusTaipTaipGėlė

Blusų tai galėjo pasigauti Taip

o nieko kito negalejo parnesht namo?pavyzdziui "grybeliu" uzsikrest negalejo…na ji kieme buvo apie 2-3 valanadas bet vistiek gal buvo tokia galimybe?m?NustebęsBaisu

Galėjo viską ką tu čia vardinai Taip o tai ji be jokių skiepų?Ar vistik buvo nors kartą skiepyta?O tos ligos ne taip jau ir limpa,bet ką gali žinot Nekaltas

Ramiai tiktai. Tikriausiai ji jokių baisybių nepasigavo, gal tik blusų, bet tegul bus pamoka - kai tik bus laikas, tuoj pat paskiepyk. Bus daug ramiau.

na tikekimes kad nieko niabus…na mes jos neskiepyjom kadangi nesiruoshem i lauka leist…a taij ka ji gali ir kachiku prisidirbus but nors ir ne morchius?Baisu

na tikekimes…nes jau labai issigandau…sake po 5 dienu galesiu skiepyt,taigi galesiu tada ishkart nuvazhiuot…
pasimokiau jau pakankamai…Drovus

Katę skiepyt reikia bet kokiu atveju,ar ji eis ar ne į lauką.Jūs tai vaikštot Taip

tikra tiesa,kai musu suniukas nei is to pradejo vyduriuoti,o i lauka ne kojos nebuvo iskeles,tai veterinaras pasake,kad nuo batu su kuriais ateini namo,gali buti begale ligu ir net pasiutlige gali susirgti…
tai vat atsargiau su ligom ir kuo greiciau skieputi duok katytei!o jei nera morciau tai kate jokio katino ir neprisileis!Taip

Gerai kad atidave katiniuka!Taip

Netau vienai…Kietas