P4 VS. XEON VS. ATHLON

P4 VS. XEON VS. ATHLON

Kox kompas butu geriauses del ZAIDIMU. Xeonas, P4, ar Athlonas? kalbu apie pacius naujausius P4 3.06ghz, Xeon(dual)3.06gzh ar Athlona 3000+. Saip tai Dual Xeon 3.06ghz brangus labai tai gal ir 2.0ghz ar 2.4ghz uztenktu.???Ne

O tu zinai kam skirtos Xeon versijos procu ? Serveriams. Tai visiskai kitos klases procesorius nei athlonas ar pentium 4 zaprastas.
Jei turi litu tokiam kompui ir Tau to tikrai reikia, imk Xeona, as taip daryciau, bent jau galesi kuo pasigirti.

tema ishdiskutuota, o kodel hebra jau ir serverinius procus su "paprastais" lygina? a?

man nera skirtumo ar ten serverio procas ar kano man svarbu kad greitai ir gerai veiktu. ir xeon yra workstation procas.

Nu nzn ar su Xeon pajusi greicio skirtuma Ne Ant dabartiniu zaidimu 3Ghz dar tikrai per daug Taip imk koki 2,4 ir pilnai uztex.

Athlon Gerai
p4 GeraiBlogai
xeon Blogai
kode?
Zaidams geriausia athlon arba p4, jeigu nori tureti serva- prasau, xeon. Seip is tikro tai ghz<>ghz, tagi xeon ghz atsiskleidzia servo darba, o athlon lengvesniuosia dalykuose, kaip zaiduose. P4 dar tinka nemazai ir darbui, aisq ir athlon- kox 1 ghz is tu 3 negaila ir tam Mirkt
Seip zaidams geriausia athlon, ir isvis geriausia athlon
p.s. jeigu nori daxu’ja ghz, tai imk xeon, tik kitos architekturos (regis gallatin)

ech nezhinote i koki ****a jus rankas merkiat diskutuodami shioje temoje…
pazhystu ash ta justelis is irc… 2rnius kitaip nepavadinsi… sedi sau zmogelis shtatuos ir atejas i irc pastoviai nesamones skiedzhia pavyzhiuj: &quot;e zemliakaj pasakikit koki kompa turit noriu su savo paligit…pas mane 3.06 procas…1 gb atminties &quot; ir panashiaj…
shiaip jau puse kanalo #panevezys ish jo juokias… iklijuoji jam pvz bana taj jis lenda i privatus mazhdauk: &quot;bana man uzhdejai kad pas mane kompas geresnis ir tu pavydi&quot;
aj…
gal chia ne i tema bet …

kaip matau biudzhetas nera labai suverzhtas, tai geriausias variantas butu athlon xp 2800+ su nforce2 motina Gerai va ten tai daiktas Mirkt

gali but, bet ash i skandalus kisht rankas nelinkes, tai gal ir pasitraukiu Cha cha

Taigi, banyti ji ir is cia reikia.

nu as turiu 3.06Ghz Dual Xeon kompa bet nezinau ar gerai padariau kad ji nusipirkau nes nx man tokio galinto reikia as tik zaidimus ir zaidziu. tai pasakaiu cherab koki kompa turi debilai pavideti pradejo negali patiketi kad toki turiu ir deda banus susinervine.