P@newEziai GM 06


P@newEziai GM 06

Paxmelas? Cha cha

TDS`o čekas,Paulius negali patikėt,kad ans 260 lup Pavargęs

aptarineja snaigite bmw’o stoga Cha chatipo lakuotas, tipo dazytas… Cha cha

kai pervirina kitą,visada reik dažyt Taip,bo spalva netinka Liūdnas

ciua jis praziles ar nusidazes taip? Vau!

Praziles… Juokiasi

apsizenyjo ir nubalo Cha cha

kad 260 tai px cia jau kosmosas. as netikiu kad jis 240jama ir dar tipo nedugnas… as erikse miegu, galva shlapia ant stojkes dedu(vietos nifiga nera), stoike be apshifkes (papigei), tai ir pritapo spalva… elementaru.

stogas garbanotas Cha cha

o as gal ir patikeciau, nes mano 200 jama ir dar ne dugnas… Nekaltas o cia visgi du sesi… Nekaltas Cha cha

… aftamats idomu tai kad katalogai sako 214km/h butu labai zjbs tokiam zveriui. dar prisiminkim kad pirmi 330d vaziuodavo max ~230km/h

duok die kad jis kokius 180 bėga,jei ten “TDS” su 85KW Mirkt

Nu aftamac… Bet nemanau kad jam sunku 200 pajamt… Nekaltas

tai du simtus jama normaliai. mano du simtus irgi jama lengva ranka, bet po to labai jau sunku darosi kovot su vejais…

ai, ka cia gincyjates…galejot pabandyt, buciau davusi, tiesiog nereik cia … as pati tiek isspaust negaliu…tikrai ne, bet yra zmones, kurie tai is jos gali isspaust. p.s T-max, as juk sakiau kad as tuo klausimu issiaiskinau. Laimingas nereik prikaisiot gal visa gyvenima

o tai kad jos isore nera super ideali…jinai pirkta del vidaus… iki kito meeto as ja padarysiu grazia Be be be

būčiau mielai pabandęs Klasta,bet kad Liūdnastoli nuo ten buvau Drovus

ai, ka cia gincyjates…galejot pabandyt, buciau davusi, tiesiog nereik cia … Tūsaso dieve, kokie mes lochai…

Blia, blia Liūdnas