OT: Telefonu supirkimas

OT: Telefonu supirkimas

Omnitelio skelbimuose nemazai reiskiasi Telefonu supirkinetojai… Superkam naudotus, su defektais, naujus etc. Gal kas yra ten pardaves? Kokias kainas jie siulo, ar geriau zmogui parduot ar tiem supirkinetojam… Ir apskritai, kokiu nors nesklandumu su supirkinetojais yra jum buve? Nes man yra sake, kad ten nelabai apsimoka parduot… Aš nekaltas

tiem supirkinetojams neapsimoka parduoti mobilkos, nes jie kainas nezmoniskas siulo. Na siaip reikia suprasti ir juos, bizni daro zmones ir tiek. Bet jie tikrai nepirks mobilaus jeigu jiems nuo to pelno bus +/- 20 Lt. As jau ne viena mob pardavinejau ir tingedamas pats uzsiimti siuliau supirkinetojams, tai jie man tokias kainas pasiule, kad man visi tinginiai islakste Šypsena Pats pardaviau uz labai padorias kainas ir Alus buvo uz ka nusipirkti dar Cha cha
Siulyciau netingeti ir pabandyti patiems, o ne daryti Ne dramblio paslaugu tiem xaliafchikams

Ne nu taj aisq, kad pas supirkinetojus gausi mazesne kaina nei tiesiai i rankas. Tai cia viena. O antra, uz padeveta telefona gali gaut nebloga kaina nebent telefonas yra LABAI APYNAUJIS arba dar geriau, kad tai butu NOKIA. As pvz turejau sony, skelbimuose kainos budavo po 180-250Lt, mano buvo geram stovyje, o pardaviau uz 120.

Na mazdaug aisku… As galvoju saviski C35i prakist… Telefas neblogas, nesenai keistas kiautas, tik ne su visom kortelem draugauja, kai kuriom daznai meto "card error"… Maniskiai kortai taip pat… Turbut reix kokiam zmogeliui prakist Šypsena Aš nekaltas

Man viena karta pavyko su s35 ,uzdirbau pidisa,bet kaip pasiseka …

Supirkinetojams parduoti neapsimoka tik piniginiu atzvilgiu. Tai yra zmones kurie is to gyvena, bet verta pagalvoti jie duoda 30-50 lt mazesne kaina bet garantuotai nuperka is taves, o jei pats pardavinesi tai gali is pirmo karto nenupirkti tai reiks vazineti du tris nnn kartu. Benzinas laikas ir visa kita taip pat kainuoja. Aisku jei turi marias laiko ir nieko neveiki tai gali ir pats parduot bet jei dirbi ir nelabai jo yra tai perpardavinetojai tikrai geras sprendimas