OT: siandie radau telefona

Joooo,nudistes tlf zjbs butu rast Cha cha

nepatikesit bet sian pameciau savo telefa. bet viskas baigesi laimingai- pasirodo ryte vaziuojant i darba firmos autobusu man mieganciam iskrito is kisenes Šypsena vairuotojas rado tik per pietus kai pradejau skambinti( is pradziu galvojau kad namie palikau) o 17h telefonas jau buvo pas mane. daba jau zinau kaip nesmagu buvo tai mergaitei pametus ir kaip gera atgauti kad ir koks jis bebutu Mirkt( ant dienu ruosiuos pirkti nauja Šypsena

Gerai padarei, kad grąžinai mobilų, gal vaikui jis labai svarbus. Ir aš tikriausiai taip būčiau pasielgusi. Taip Gerai

Jau mikai kaska ce stumi=]

na gal ir nerealiai cia skamba bet…

Nu matai kaip buna. Svarbu paciam daryti gerus darbus. Šypsena

Uzuojauta…kaip ten tavo istorija baigesi?

Nežinau tos merginos, kuri isejo tada is WC ner kolegijoje… arba tiesiog vengia vietu kur mes bunam… Nezinau net… Net nebejau i policija rasyti pareiskimo, nors gal vertetu, gal pagal IMEI dar surastu, nors sansu mazai… Nežinau

As jau du sykius radau telefonus ir grazinau,net nepagalvojus,kad pasilikt reiketu. Pirma karta, tai buvo praitais metais, radau nokia 3310 mokykloj, tada nunesiau pas apvaduotoja ir ten kaip tik buvo tas baxuriukas, kurio telefona as radau LaimingasIr sia vasara radau nokia 6600(taip vadinasi ?) Palangoj, tai drauge sako pasilik, bet ash paskambinau paskutiniu rinktu numeriu ir atvare pasieme, jau aisku,kaip dekoooojo, babkes kiso,bet neemiau Drovusva ir pasipasakojau istorijas savo… o siaip labai gerai pasielgei… p.s. ash jei pasilikciau rasta telefona,tai negaleciau kokia savaite uzmigti Piktas Blogai

buciau rades 6600 tai tikrai buciau neatidaves. nors nelabai tikiu kad toki tu radai =]]…

3310 belekas grazintu, net ir as… Juokiasi

As ir buciau atidaves per prastas telefonas

Tikraj geraj padarej Šypsenadziugu kad dar tokiu zmoniu buna Šypsena

Tikraij gerai padarei, saunulis Cha cha nesarbu ar telefas kainuoja iki 100 litu ar 1000. Grazinti reikia. O po to jau asmens reikalas ar tau atsidekojant duoti radybu ar ne Cha cha

Buvo cia vasara irgi ivyksi Marijampoles masinu turguje rusas pamete Nokia 6600,tai per esancius mikrofonus prase,kad atnestu siule atlygi,bet niekas taip ir nenuse,gajla ruso…

Malacius Taip… As irgi toki atidociau

Gal kas nors 3660 rado? Atsilyginciau tikrai daugiau, nei sokoladuku…

Juokiasi