OT: siandie radau telefona

Man vakakr tokiu geru zmoniu, kaip tu, irgi pasiseke. Vaziavau is universiteto namo, patikrinau autobuse el. pasta ir isikisau mobila i rankove, nes i aptemptu dzinsu kisene sedint nelabai ir idesi. Vaziuodamas vos kelis kartus neuzmigau ir visai pamirsau apie telefona… Kai ruosiausi islipti is autobuso, isgirdau paneles zodzius “Jus palikot telefona”. Paziurejes i sedina, pamaciau paciam vidury graziai gulinti savo 3510. Telefonas nelabai sustaras, taciau kito dabar galimybiu netureciau. O ir T2 dar esu isipareigojes iki pavasario. Tad tikrai butu gaila prarasti telefona. Jolab, kad kas vakara dar ir wap’inu. Gerai, kad pasaulyje dar yra saziningu zmoniu… Šypsena

Man vakakr tokiu geru zmoniu, kaip tu, irgi pasiseke. Vaziavau is universiteto namo, patikrinau autobuse el. pasta ir isikisau mobila i rankove, nes i aptemptu dzinsu kisene sedint nelabai ir idesi. Vaziuodamas vos kelis kartus neuzmigau ir visai pamirsau apie telefona… Kai ruosiausi islipti is autobuso, isgirdau paneles zodzius “Jus palikot telefona”. Paziurejes i sedina, pamaciau paciam vidury graziai gulinti savo 3510. Telefonas nelabai sustaras, taciau kito dabar galimybiu netureciau. O ir T2 dar esu isipareigojes iki pavasario. Tad tikrai butu gaila prarasti telefona. Jolab, kad kas vakara dar ir wap’inu. Gerai, kad pasaulyje dar yra saziningu zmoniu… Šypsena

nuostabus jausma grazinant telefona. wien del to werta…

Sorry uz pasikartojimus ir uz neaiskumus zinuteje. Tiesiog rasau per wap ir esu labai pavarges…

Joa, sekasi kai kuriems ŠypsenaTelefą grąžinčiau, kad ir kieno jis bebūtų Laimingas

Saunuolis GeraiNet malonu skaityti apie tokius gerus poelgius Šypsena

Buvau ir aš radęs samsungą. Nežinau modelio bet su neonke. Kažkaip nebuvo nė minties pasilikti jo. Nežinau ar galėčiau tokiu naudotis. Tel. knygutėj radau tėvo tel. ir paskambijau. Sutariau susitikti ir grąžinau. Aišku siūlė atlygį, bet kažkaip nekilo ranka pelnytis iš nelaimės. Manau daug geresnis atlygis yra nuoširdus ačiū. Cha cha

Cha cha

as ir buciau grazines, bet jei butu kox geresnis telefonas tai jauciu negrazinciau Angelas

Buciau sumokejes, kad tik pasiimtu ta nelemta Nokia 3310 Cha cha

Gerai gerai kad atidavei

To elux: tikim,tikim.Tu kietas pasauli uzkariausi

Cia as be abejo nerimtai Šypsena Norejau pasakyti tik tiek, kad telefona (o ypac Nokia 3310) buciau TIKRAI grazines. P.S. Esu zmogus niekada neturejes Nokia.

Newarau as.Tik tokie primokejimai nerimtai skamba=]

As buvau 2 sykius rades gan neblogus telefonus tuo metu… 3510i ir Samsung C100, bet kaip tuo metu turejau ir as Samsung C100 tai grazinau, nes kaip man jaustis ir naudoti telefona, kuri radau, o tas nelaimelis verkia ir raunasi plaukus Cha cha As paskambinau is tel knygos bile kuriam numeriui ir paprasiau namu telefono, taip ir grazinau telefonus Mirkt [dF]

jo telefone susiranda mama arba tete, arba atsargiau numascius kad vaikui nepadaryt problemos surandi koky zmogu ant kurio uzdeti dar kokie aseksuarai… Pvz kai toks pazystamas rado 3510i tai nuejo tipo prie grupiu i seima ir ziuriu mama tete brolis tai bratkiui ir paskambino Liežuvis)))

ir as pajury buvau rades nokia…ti geresne Šypsena 6610.pasirodo, bl, ji nudisto Cha cha kazkaip nemalonu nudistui duot telefa.net aciu nepasake, asilas

as jum saziningai sakau,telefona pasilikciau Cha cha

Ex… kaip gerai, kad yra tokiu zmoniu… Bet deja ne visi tokie saziningi NežinauLygiai pries savaite, buvau palikusi is as savo telefona, kolegijos WC tik 5min… O kai atbegau pasiimti jo, nes po 5min, supratau jog palikau… Jau nebebuvo Liūdnas

geriau butum rades, kazkur 18m nudistes telefa Mirkt