OT: Pasiūlimas dėl naujo forumo

OT: Pasiūlimas dėl naujo forumo

Kaip pasiskaitau, pastaruoju metu labai padidėjo temų tipo: Klausimas Juozui: kiek … ar Juozai, kaip …
Ar neįvedus atskiro skyrelio: Juozo konsultacijos on-line???

Cha chaCha chaCha chaCha cha

Tik reikia ivesti koky abonentiny mokesty Cha cha Vis Juozuj lyshna kapejka Šypsena

Big H.

taigi yra ‘privat’as’. jbtm jei kazka kankina kokios tai asmenines problemos galima gi belstis i privata. nx

Durnas tu paulitto, man pvz idomu paskaityt ir ka kiti klausia, bo vistiek kazka gauni, o ne tokias temas kaip kas greiciausiai vare, bmw3 vs. crx, su kokia kroociausia tacka ir pan. I-ntas yra laisvas!

paullitto rašė:

taigi yra ‘privat’as’. jbtm jei kazka kankina kokios tai asmenines problemos galima gi belstis i privata. nx

Matai jei visi prades belstis į rpivatą, tai aš tikrai nespėsiu niekam nieko pasakyti, o priedo ir aš nesu visažinis ir neretai klystu. O bendroj kruvoj iš paprasto klausimo išsivysti diskusija, kurios pasekoje žmogus sužino jam rūpima tiesą.
Tam mes čia ir susirinkę, kad diskutuotume. Aišku jei kam maišo , klausimai man tai galiu aš į juos neatsakinėti ir jų nebebus.

J.

Šypsena Zonbis

"klausimas juozui:…" taves gi neklausia?

neturiu nieko pries juoza ar dar ka nors, bet jei iskilo tokia tema tai pasakeu kaip galvoju, jog turetu buti… man pvz nemaiso jokios zajafkes…

p.s. pac tu negrazus, bet labai idomus.