OT Pamokų įdomumas.

OT Pamokų įdomumas.

Sveiki. Kai kuriems jau turbūt žinoma, jog kai kurie iš čia besilankančių asmenų yra mokytojai. Kai kurie iš jų IT mokytojai MirktVat norėjau pasidomėti mokinių, ko jūsų manymu trūksta tokio dalyko pamokose. Jei būtumėt mokytojai ką keistumėt? (išskyrus mokomasi dalyką t.y. paskali, worda ir t.t. nes čia jau švietimo ministerija skelbia ką kokioj klasėj turi mokintis). Būtų labai įdomu kad pasidalintumėte savo nuomonėmis. Dėkui.

na kai as mokiausi tai apie interneta tik pasvajot galejom klaseje… o dabar Cha cha na mano manymu tai mokiniams reiketu tiems kurie stos y informatika daugiau logikos pradmenu o kurie ne tai tiesiog tobulinti bendra kompiuterini rastinguma ( outlook,IE ir pan… )

Apie tai nieko daug pasakyti negaliu. Mokausi informatiką A lygiu, o mokytojui nusispjaut. Tiesą sakant, moku tik tiek, ką esu išmokusi namie su savo kompu. Per pamokas mažai ką darom, pasėdim internete, ką nors su Power Point papeckiojam. O daugiau nieko. Norėčiau išmokti programuoti ar pan… Nekaltas

na kol mokiaus mokykloj tai beweik nieko neismokau.moke tik pacius pagrindus, kuriuos jau puse klases mokejo “is bedro issilavinimo”. bet dabar VGTU yra IT ir tikrai duoda daug gero. word’as su daugybe niekad nenaudotu, bet reikalingu, funkciju, excel taip pat , na power point nieko naujo ir visiskai nauji dalykai man - duomenu bazes (access) ir greit bus tinklapio kurimas. na ko reikejo mokykloj - tai platesnio kurso, nes kompiuteris pagrindine darbo priemone ateity. reiktu daugiau pamoku ir daugiau medziagos, taip pat, kad mokytojas daugiau reikalautu is mokiniu (nemaniau, kad tai pasakysiu kada nors Cha cha).

Na nieko. Viena paguoda ta, jog dabar IT buv privaloma nuo 5kl. o iki 2011m. IT bus privaloma tik 5-10kl. 11 ir 12kl. bus tik moduliai. tiems kurie egzus rinksis ir t.t.mažesnius vaikus mokyt lengviau, jie labiau imlūs, tuo tarpu vyresnieji tau … na paaugliai Šypsenap.s. nieko asmeniško Mirkt

Išmokykit vaikus, kad IE ir Outlukas yra evil, tada pasaulis nušvis naujom spalvom.

Niu tarkim nemanau,kad reikia mokykloje paskalio.Va mes 9-10kl. mokemes tik paskali… O tik 11oje pradejom mokytis word…Kas daug svarbiau…

na, Jūs man pasakykit, kam reikia mokintis rašyt įvairias programas su pascaliu? susipažinai, parašinėjai keletą bendram išprusimui (tarkim) ir gana, o dabar visus metus kankina mus su tuo pascaliu ir sunkiausiom programom jame…nu vienu žodžiu, jei man nereikės ateity informos, kam man dabar kankintis su tom sudėtingom programom? geriau tegu jas mokosi tie, kurie sudijuos IT. Nekaltas

Šiaip jau švietimas prašė kad mest iš mokyklų IE ir dėt kitas naršykles (pas mane dabar FireFox), kas susiję su paštu tai dar nežinau, bet visos jos yra panašios Šypsena

Kursas vadinas algoritmavimas ir tai reiškia, jog nebūtinai to tiklas yra ušmokyt vaikus programint. paprasčiausiai mokiniai išmoksta aorganizuot uždavinius. Kam tai reikalinga? Tam kad gavęs užduotį mokinys pradėtų protaut, nuo ko pradėt. Jei duos surinkt tekstą tai ir renki viską iš eilės? didini šriftus ir t.t. o kad greičiau yra pirmiausią viską surinkt, o po to tik kosmetika.

na, kalbant apie patį pamokos keitimą, siūlyčiau pačias užduotis kiek kitokias padaryti. nzn, kaip pas jumi viskas vyksta, bet man jų norisi kiek įdomesnių. pvz einam excel’į, visus if’us ir t.t. tiesą sakant, atibodo 3 kartus daryti pamokų tvarkaraštį, kiekvienąkart apskaičiuojant vis kitus dalykus. be to, labai atsibosta nuolat skaičiouti vidurkius, sumas ir t.t. sutinku, kad tai reikalinga labiausiai ir būtent kartojimas padeda įsisavinti, bet gal galima tai tiesiog pakartoti porą kartų, o vėliau imti sunkesnes užduotis, kur savaime reikės taikyti visas pagr f-jas. kai pasižiūriu, tai excelyje tų formulių yra begalės, bet mes išnagrinėjam tik kelias. gal reiktų kiek daugiau pasimokyt. kalbant apie įvairovę, man patiko, kai reikėjo iš skaičių stulpelio išrinkti 2 didžiausius. teko pavargt. o ten jau ir max, ir sum, ir visi kiti biesai (žinoma, užduotis buvo kiek didesnė). nzn, ar bent kiek aišku, ką parašiau, bet norisi įvairovės. per informatiką yra nuobodu.

Man atrodo si pamoka butu idomesne jeigu butu iwairesniu uzduociu.