OT: Naujo sporto forumo įkūrimas

OT: Naujo sporto forumo įkūrimas

ginčytis būtų galima dėl visko.

Taip, tai ne ‘patentas’, bet užginčyti galima viską. Kaip Apple užginčyjo visus smartphone’us pagal dizainą, ir visi atgal užginčyjo Apple.

ikonos, kiti paveiksliukai tai taip, bet išdėstymas, daugmaž dydžiai gal ir spalvos manau į tai neįeina?

VISKAS kas yra čia bitėje plius, kaip intelektinė nuosavybė, priklauso portalo savininkui. Nuo kodo iki bendro dizaino iki šitų mažyčių ikonkių dešinėj "mano įrankuose" kur laiškutis, žvaigždutė, knygutė ir taip toliau).

Ir jei kas nors tiesiog nukopijuoja nesuderinęs su savininku, turint noro galima labai pagrįstai bylinėtis.

© 1998-2011 UAB "BITĖ Lietuva". Visos teisės saugomos.

kodo tai aišku negalima, bet dizaino labai panašaus padaryti manau niekas negali uždraust?

įdomu ar dar atknisčiau seniai savo rašytų forumų php source kodą Nekaltas reiks pasikapstyt.

p.s. imti ir nukopijuoti nuo b+ negalima, egzistuoja copyraitai… Nekaltas

Būtų sukurtas, pereičiau. Gerai

Palaikau ideja, ir irgi ten dalyvauciau diskusijose Gerai

aš tai įsivaizduoju, kad atėjus viską būtų labai panašu, kaip užėjus į http://sportas.banga.lt naujienas aktualias dalyviai keltų, nuotraukas taip pat, bet esmė būtų forumas; man tai čia ne sporto portalas, o forumas su dar kai kuo

naujienos / galerijos/ diskusijos/ nuorodos, viskas sporto tematika. Kuom gi tai ne pilnavertis bendrinis sporto portalas?

iki sporto portalo tikrai niekas nesiplės; tiesiog elementarus, funkcionalus, patogus forumas, manau galima būtų netgi daugmaž copy paste daryt nuo b+

apsaugoti nuo pačių vartotojų durnumo neįmanoma.

bet aš matau pliusą būtent tokį, kad kai bitė plius galų gale uždarys šituos forumus, bus ne blogesnė alternatyva, o galbūt mūsų pačių bitėje jau nebus ir džiaugsimės platforma kuri turi geresnį administravimą ir (techninę!) priežiūrą.

Tiesa, netikiu jog šis projektas būtų įgyvendintas. Norint kad jis nenumirtų, reiktų bandyti daryti pilnavertį sporto portalą, pareklamuoti, ir žiūrėti ar prigis. Bet toks projektas jau kainuotų ne vieną nulį pinigėlių, todėl kad tokiam pusiau aklam pabandymui nemanau kad ryžtųsi kas nors investuoti be galimybės atgauti. Mes ne filantropai mol.

O patiems tai suprogramuoti… na reiktu prie to pilnu etatu ne vieną savaitę dirbt… Nekaltas