OT: Laikrodukas


OT: Laikrodukas

Žodžiu, turiu laikroduką, Tag Heuer wd1211-k-20. Toks kaip šituose linkuose [tagexchange.co.uk/Sold-Mens/TAG-HEUER-1500-SERIES-MENS-WATC H-GRANITE-MODEL-WD1211__K__20.html](http://www.tagexchange.co.uk/Sold-Mens/TAG-HEUER-1500-SERIES-MENS-WATCH-GRANITE-MODEL-WD1211 K 20.html) , forums.watchuseek.com/f29/fs-tag-heuer-professional-wd1211-k-20 -a-559440.html čia kiek suprantu gana vertingas jis yra Nekaltas Turiu tik laikrodį, jokios dėžutės ar dokų. Pats laikrodis sustojęs, bet tikiuosi, kad užtektų pakeist elementą. Šypsena Klausimas būtų, kiek galima būtų realiai už jį gaut? Gal kas nusimanot? Ir aišku kad prašyt normalią sumą, turbūt reiktų kažkur nešt kad patikrintų ir išrašytų sertifikatą kad originalus? Kur geriausia būtų, ką kainuotų? O gal neverta tokiam to daryt, vis tik nekainuoja čia tūkstančiais jis ? Nekaltas Patarkit kaip čia geriau realizuot jį Šypsena P.s. Auto kampe Cha cha

Nuo kada 300 karalienių skaitosi vertingas. Rafinuotui šita pabaisa gal iškiši už 100 lt

Triukst, na kaip kam. Cha cha Man vertinga visai, nors tiek ir nesitikiu net gaut už jį. O kad negražus tai man irgi Nekaltas Kitaip svarstyčiau sau pasilikt, na bet skonio reikalas Šypsena

20Lt duodu Gerai Taip

piktas_kebabas, jei dar česnakinį kebabą pridedi prie dvacoko Gerai Taip Cha cha O rimtesnių minčių gal irgi bus? Šypsena

na, pora simtu lietuvisku (60e) jis dabar vertas Cha cha kitas klausimas ar jo kazkam prireiks uz mano pamineta suma…

nu ****u, cesnakas + dvacokas lietuviskuju = 10EUR Gerai Cha cha

NemuskitPetro, aš svarsčiau gal eitų 100e gaut kokį bent Nekaltas Bet keista kad užsienio forumuose ten tokias sumas rašo, bet ten senoki postai berods. Bet kažin jei pabandžius per kokį ebay pakabint Nekaltas

qrva vagei nagli nx… Cha cha dar mane cE ritukas isvadino piratu bl… Juokiasi

tu pirmiau išsiaiškink ar jis tikrai originalus. Padielka gal geros kokybės čia, tai nei 100lt negausi Cha cha

kas kur ką vogė? Šypsena

vabalaz, esu 99% tikras kad originalus, o išsiaiškint tai galima, bet kitas klausimas ar verta tą daryt jei sako 60eur tevertas jis Cha cha Nors manau turėtų eit gaut daugiau Šypsena

kaledu senis naudota atnese? Cha cha

piktas_kebabas, panašiai. Šypsena

99 tai ne 100 Cha cha aš pirmiau išsiaiškinčiau, o paskui jau galvočiau ką su juo toliau daryt Cha cha

NeatiduOk pigiai, gausi drasiai 700lt. Butent tokio ieskojau, mokejau 900lt. Tau buc daves ir 800 bet jau nusipirkau

ukinykas>> shE tau su naujais Špyga Špyga Špyga kad dirvonai nebederetu Cha cha Juokiasi

Tau linkiu to paties LabasEik zero II pavepsok oer btv ir azteks

^ tipo neturi redirektet parsisiuntes? Nekaltas