OT: Kvietimas-\"Prieškalėdiniai prisipažinimai meilėje.Mylimiausias bangietis\"

OT: Kvietimas-"Prieškalėdiniai prisipažinimai meilėje.Mylimiausias bangietis"

Mieliosios linksmuolės, klubo "Linksmybėz" narės, maloniai kviečiu jus į svečius, į savo klubus "Šeima" ir "30plius". Rekomenduoju sudalyvauti mano temelėje "Prieškalėdiniai prisipažinimai meilėje.Mylimiausias bangietis" ir prisidėti prie nepakartojamo prizo kūrimo tam Vyras, kuriam skirsime daugiausiai balsų-"Bangos" numylėtiniui
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/252235.222-=(2006758106

Diskriminacija, ka daryti jei noriu as prisipazinti Moteris

as ir cia nejauciu cia simptijos nei vienam Vyras, man tik Moteris patinka Cha cha

aš irgi nejaučiu potraukio VyrasNekaltas ar tai nesveika? Cha cha

Šiaip ta Moteris kuriai norėčiau prisipažinti, čia nesėdiNekaltas

Jessss… Nelinke lietuvaiciai/lietuvaites viesai apie savo jausmus kalbeti… Ne-e Ne

bus matyt kaip ten kas…

Prisipažinti galite, bet registruosiu tik moterų meilės prisipažinimus, be to prisipažindinėti prašome anuose klubuose, nes Maximus pyksta, kad čia tema nejuokinga, bet po staroj družbie ir b*latu neištrynė šios temosGirtasCha cha

Uot ir dar kaip linkę-tai jūs, jaunimas, tokie bailiukai, o mūsų klubų senukai ne tik aktyviai porisipažįsdinėja meilėse, bet ir viešai išreiškia savo pageidavimus, su kuo norėtų intymiai pasimylėtiJuokiasiAi, ištvirkę mes, bet baiss esu įsimylėjus jūsų moderatorių, tai labai apmaudu, kad jo meilių sąraše nėra, tai, sakau, gal bent klubo motoriškės ir mergičkos jam prisipažinsNekaltasAle jūsų mergos žiauriai drovios.Na, mergičkos drąsiau, galiu drąsiai ir atsakingai pareikšti, kad jūsų tikrai niekas nenušaus ir neprikuldašins, jeigu prisipažinsite meilėje.Bet mylėti leidžiu ne daugiau, kaip tris bachūrus,o to nepajėgčiau fiziškai suskaičiuotiGirtaskai kurios myli kokį 50 bernų, bet jeigu kiekviena teip…Baisu

juk nieks nedraudžia jums užvesti temos "Mylimiausia bangietė" ar kažką panašaus.O jeigu mes tokią temą vesime, tai gausis, kad prašomės jog vyrai mums prisipažintų.Lyg kokis vyrų prievartavimas gausisCha chaJuokiasi

Nieko nepadarysi, jei kam juokingas toks subtiliai nuvalkiotas humoras, kaip pvz. "sikti ir tapsnoti…