OT: Kaljanas...nagi parūkom

OT: Kaljanas…nagi parūkomKietas

Is isores nepasakysi, plaunama jinai, ar ne, nebent butu persvieciama Šypsena Siaip, kiek pamenu, Bullius minejo, kas dazniausiai buna neplaunamu slangu viduje. Lygtais viela kazkokia susukta, gali but ir medziaga kokia nors, nelabai bendraujanti su vandeniu. Pvz pili vandeni ir atplauni gabaliukus medziagos, taip pat ta viela rudyja ir poto nukritusias rudis sutrauki rukydamas. Nezinau konkreciai kaip ten tos kiniskos slangos sudarytos, pas mane viskas made in egypt Šypsena Bet cia yra faktas, kad pardavime (pvz eshopai) yra plaunamos ir neplaunamos slangos, dizainas gali but panasus ar net toks pats, taigi is nuotraukos nieko nepasakysi. Nu bandyk plaut, jei bus blogai, tai nusipirksi santechnine slanga ir bus geriausias variantas, nebent labai rupi estetika Šypsena)

Jeigu plauni plovimui nepritaikyta slanga, tai nieko keisto, kad pritrauki visokiu sh poto Šypsena

[/quote]

Nesupratau - gal gali smulkiau paaiškint, kuo plovimas padidina riziką pritraukti šiukšlių, aš manau kas gali būt blogiausia plaunant tam nepritaikytą šlangą, tai tik sutrumpinti jos gyvavimo laikąNekaltas Štai mano kaljanas:
http://www.ipix.lt/out.php/i313638_Manokaljanas.jpg
Nežinau plaunama šita šlanga ar ne??? Bet man bet kuriuo atveju “Skonis ir kvapas” pardavėja patarė plauti, o man suabejojus ar nesurudys, tai nuramino, nusipirksi kitą pasakė, kaina apie 30 litų. Ji keletą metų iki rūkymo uždraudimo dirbo bare kur kaljanai buvo rūkomi, tai su jais pastoviai užsiiminėjoNekaltas

klausyk, kaip iš esmės tau kaljanas…rūkai ar tik ant sekcijos laikaiŠypsena nesupyk už klausimą - kiek atsimenu tu juk iš tų sveikuolių, kur su nikotinu niekada nedraugavoApkabinimas

voztuvai , paprasti metaliniai sratai. is triju tik du yra Cha cha ora praleidzia, su pirstu geriau uzkisi .
gal ka sumastysiu, gal kito dydzio geriau priglus prie angos ir neleis eit orui.

Manau, kad ne Šypsena Ten vietines reiksmes Egipto firma Šypsena

Ta olandiska is Skonio ir kvapo is tiesu kaitri, bet kitokios niekur nemaciau pirktiNe, gal tu zinai ar Lietuvoj Sultan angli kas nors parduoda???

Is isores nepasakysi, ar slanga yra plaunama. Siaip tai tikrai dauguma yra neskirtos ir nepritaikytos tam, kad kazkas jas plautu. Yra parduodamos specialios "washable" slangos (pvz myasaray firmos.

nu pas mane viena tokia slanga, kita oda su plastiku manau.
siaip dar pas amne nesurudijo, kiek laiko tau sita slanga tarnavo?