OT: Jeigu mirtum, ar gailetumeis del to..?

are u sure…?

Nu neblogai tu cia paskutine diena praleistum Cha cha Cia jau individualybes priklauso, kaip jis ja praleistu! Maximaliai pasiimti is gyvenimo, padaryti darbus iki galo, linksmintis, keliauti, siekti igyvendinti svajones ir planus, nebijoti per daznai pasakyti mylimiems zmonems ka jie tau reiskia ir kokie jie brangus, ar tai beprasmiska, nieko neverta???

Taippo mirties jau nieks neberupetuTaip

Saunuole ir graziai ir teisingai parasiai. Net man nereix… Gėlė

[quote]Foožera rašė:
Kad ir dabar numirti… butu be galo nuostabu… nekenciu sio gyvenimo…Kanda
[/quote]

Ex…Nekaltas išperčiau aš tau kailį, bet Zaratustra neleidžia…BaisuCha cha

Noreciau mirus but kokia diena…paziureti artimuju ir draugu reakcija…gal ir ziaurus bei egoistiskas mano noras,bet jei atvirai tai atvirai!!!

ogo zibuteee nu ir as taip noreciau Taip

[quote]zibuteee rašė:
Noreciau mirus but kokia diena…paziureti artimuju ir draugu reakcija…gal ir ziaurus bei egoistiskas mano noras,bet jei atvirai tai atvirai!!!
[/quote]

Toks noras greitai atšoktų, jei ta diena būtų viena iš dienų praėjus kokiems 5 metams po tavo mirties.TaipCha cha

nesigaielciau… bet butu tiesog gaila artimuju zmoniu…Žliumbia

ziurint del ko mirciau Nekaltas

Tada jau turbūt nebesigailėčiau NekaltasCha cha.
O šiaip tai prieš keletą dienų pamąsčiau, kai itin blogai jaučiausi, kad dar nenoriu mirt Ne.
Dar daug ką noriu nuveikt Taip.

ira keliatas salygu

  1. jaigu mirciau jaunesne nei 50m. gaileciaus
    2.jaigu galeciau(o jaigu po mirties jau nieko negali nei galvoti nei daryti, jaigu tiesiog dinksti ir viskas)
    3.ziurint kap mirciau

atrodo gaileciausNežinau

Visas gyvenimo įdomumas tai ir yra - kad mirsi.

[quote]Supe®FM rašė:
Visas gyvenimo įdomumas tai ir yra - kad mirsi.
[/quote]

"Momentalno, v more.TaipKietas"

taip…

tikrai nesigaileciauNe

Apie mirti negalvoju dar.visai nenoreciau siuo metu pasitraukt is gyvenimoNekaltas

nu jei mirciau tai mirciau… niekada nebijojau mirties… gal tai negerai… bet jei man dabar reiktu pasirinkti buda kuriuo mirciau TAI TIK ANT MOTOCIKLO Šypsena

jei mirciau steigia,neskausminga mirtimi- nesigaileciau Šypsena o jei letaij ir skausmingaij - tada jo Šypsena

cia tai klausimas… Cha cha jau kai mirtum, tai ir gailetis nebutu kada… Liežuvis