OT:Gali apie savo auto pasakyti.....

OT:Gali apie savo auto pasakyti…

Man tai nei daug nei mazhai,per truputeli daugiau kaip metus isheijo apie $1000 remontuiŠypsena
Pakabos tvarkymas visas:600lt
Dujos:800lt
Varikli keichiau:1400lt
Padangu neskaichiuoju, nes neacimenu kiek mokejau, bet 4 vasarines+4 zhiemines
tepalai, antifrizas ir t.t vel nzn kiek ishejo, bet apie 500lt per metus
Pravazhiuta apie 40 tukst. per metus.
Dabar dar keisiu reduktoriu:200lt
Galinius salebblokus:200lt
Duslintuvas:100lt
Neskaichiuoju aparaturos,chia tik butinos ishlaidos tam,kad butu galima vazhiuotiŠypsena

Tuoj pagalvosiu ir dar parashysiuŠypsena

Jei uzkaltu variklis, ir nukristu stogas tai gal ir galeciau taip pavadint, bet siaip tai ne - negaleciau.

Mano irgi auto BEST is visu …!

Tai va, klausiau toki gabala, "Piece of shit car", zodziu bicas varo ant savo masinos, o Tu galetuma savo auto pavadinti ****o kroova? Tiesa pasakius, ir gerai pamascius, as galeciau. O Tu gali kritiskai ivertinti savo auto? Aisku, apie kitas masinas lengva taip pasakyti, bet ne visi sugeba savo tachke yvardinti kroova meslo.

Nu man tai kazkaip liezuvis nesivercia…nes mano buvusi masina - garsusis vienaeilis tikrai nebuvo sh…kroova…

Nors manishkei shiandien parejo galiniu dureliu stiklo pakelimo motoriukas (achiu Dievui,kad langas uzhdarytoj padetyŠypsena ),bet nepaisant nieko,man mano mashina-puiki…

Mašinos taip pavadint negalėčiau, nes jis - tautomobilis. O va meistriukus, kurie keitė man dirželį, tai išvadinsiu, jei nepataisys savo broko. Kietas