OT: gal kas turit Švyturio kamštelį su \"ME\"?

OT: gal kas turit Švyturio kamštelį su "ME"?

Ieskau svyturio alaus kamstelio su uzrasu ME, labai reikia. Jei kas turit parasykit ar paskambinkit. telefas 868149992. Galiu siauliuose, radvilisky, panavezy, Vilniuj

Ne

bet tai ot idomus jus man… kodel zmones turi noreti atiduoti/parduoti tuos kamstelius? jus manot, kad jiems nereikia kameru, telefonu ar kitokiu prizu? manau, kad jie mielai juos sau pasiliks Mirkt

nu kodel gi. Ta akcija baigiasi jau, jei zmogus turi tarkim ta vieninteli kamsteli kurio man reikia, tai kodel gi jo man nepardavus, dar ir bapkiu gautu, uz kuriuos galetu alaus nusipirkt. Beje kol surinkau as tuos likusius kamstelius, tai gal kokios 3 dezes svyturio isejo.

Tai ir man toki pat kamsteli mestelt galit…bet siaip nieks nemeto Šypsena

O siaip tuos kitus nesunku susirinkt, jau gal kokius 3 komplektus (be ME) tureciau, jei nebuciau ismetes (vistiek triju ME nelabai istraukciau) Nekaltas

luktelkit kol pasibaigs loterija - garantuotai nusipirksit alaus su tokiu kamsteliu…

o as beje turejau ta kamsti atrodo, bet ismeciau, nes as nzn kokie geri o kokie blogi, ir man px tos loterijos, ir as vistiek niekad netikejau kad man gali papult tas isganingasis kamstis Šypsena))))
heh

vat as kai netycia pries du metus maga SONY istraukiau LAYS cipsuose tai dabar viskuom tikiu Šypsena ATsimenat buvo ta loterija, kur tipo buvo galima laimeti TOYOTA MR2, tai vat, nueinu i parduotuve ir sakau-duokit vidutini lays zalia, padave paskutini pakeli, suvalgau cipsus ir randu kortele-JUS LAIMEJOTE STEREOMAGNETOFONA Šypsena Ot faina buvo Šypsena Beke i ta parduotuve gal nueinu syki i metus ir papuole butent man, tad laikas patiketi loterijomis Šypsena TAS maga beje kainavo tuo metu geroj parduotuvej apie 450 lt, dar dabar apie 350 laikosi panasiu kainos Šypsena