OT: Ejimas pas burejas !!!

OT: Ejimas pas burejas !!!

Tai norejimas suzinot savo ateiti Cha cha
Ar gera pramoga prasiblaskyti Cha cha

Kaip manot paneles ar jums idomu butu nueit pas bureja ir suzinot ateiti Cha cha

manau tai linksmas laiko leidimas, t.y fun atrakcija , kazhkada su draugem buvom tai ispudzhiai buvo labai faini

As nesu panele, bet galima pasakysiu savo nuomone!Ten reikia eiti, jei nori gerai pasijuoktiCha cha
O siaip tai girdejau yra sakoma, kad jei tu suzinai savo ateiti, tai jos jau nebepakeisi, o nezinodamas dar gali ja pakeist!NustebęsNezinau ar tai tiesa, bet geriau ir neit manau!Gerai

Taip galima sakyt tai daugiau pramoga ir manau geriau nezinot ateities, bet va jei reik rasyt referata kaip man tai gauni gera nuotaika visai dienai ir plius gera pazymiuka Univere Cha cha

Tik tiek keista kad ka pasake ta bureja pradeda pildytis Apakęs

Net nezinau ka galvot Aš nekaltas

Mano mamai viena isbure, kad tures kita vyra (ryza) ir dar trecia vaika Cha cha Kadangi jau praejo tiek daug metu ir vyras tas pats ir vaiku gimdymas jau praejo ( jei ir noretu negaletu ) Manau kad tai tik pinigu tuscias leidimas. O priedo viena cigone sake, kad kol nezinai savo ateities tai ji gali dar keistis nes yra keli isejimai, bet jei tau isbure ir tu suzinai tai tie keliai uzsidaro ir jau bus taip kaip isbureTaip O vienai draugei isbure kad kai sueis 18 ir per naujus metus vaziuos su masina uzsimus, paskiau dar trys burejos pasake kad kazkaip tikrai uzsimus. Rezultatas jai jau 20 augina vaika ir nesiruosia mirti.

Tiesa pasakius, as dar ten nebuvau, kazkaip neprispiria reikalas, ar paprasciausiai nelabai tikiu ir pasitikiu.Taip

xixi ir as buvau… dar kokiu 17… tai sake kad busiu laabai turtinga, nes gausiu kokio tai uzsieniecio giminaicio palikima…(nezinau ne vieno tokio Šypsena ) ir kad vyras bus arba gydytojas arba teisininkas, su savo kontora xixi Šypsena tai daba i kitus ir neziuresiu Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena

siaip idomi atrakcija, tik reikia eiti pas gera bureja Šypsena nes buna tokiu, kurios tik siaip pasneka nezinia ka ir nezinia kaip Šypsena