orphaned

orphaned

Labai daug graziu zodziu… Gerai Mirkt Gėlės Bet jie nesijungia vienas su kitu… Aš nekaltas Truksta konkretumo ar kazkas… Aš nekaltas Bet vistiek Gėlės Bučkis uz grazius zodzius… Mirkt

Nzn, niwtemu wisiskai Aš nekaltas

Sulamita a nei bishki… Mirkt Gėlės

Aciu uz tai, kad neslepiat tiesos Cha cha
Statau Alusx n

As uz dauguma Kietas Aš nekaltas

Geriau papasakok, del ko tas spindulelis suduzo.

Aš nekaltas Širdis Apakęs

Grazu, bet painu, gal dar karta bandysiu paskaityti, kad suprasciauŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena

nezinau kodel as cia taip is visu issiskyriau ir man liko viskas suprantama… ir tikrai gerai parasyta

As nesakau, kad man nesuprantama, tiesiog savo pasisakymu nenorejau gadinti tokiu graziu zodziu.

Manau si pasaka parasyta taip, kad kiekvienas galetu ja pritaikyti pagal save…Aš nekaltas Ir man tai puikiai pavyko…

na nezinau man tai nelabai!

O tu gerai pagalvok, pabandyk kazka pakeisti pagal save ir pamatysi, kaip is kazkokios makalynes iseis tavo istorija…

Saldu, grazu po kiekvieno sakinio palikta tau galimybe pamastyti ir pritaikyti, galbut, net sau Šypsena Reziume: Prie gero greit priprantama… Aš nekaltas

Man irgi pavyko , bet iki spinduliuko duzimo Mirkt pasigrozejau, o dabar reikia toliau paciai pasaka kurt, kuri tix tik man Labas

GeraiGerai

(u)(u)(u)(u)(u)(u)(u)(u)(u)(u)(u)

as jau seniai isaugau is pasaku tingejau skaityt bet paziurjau pradzia nepatiko bet ko cia jaudintis gal kai eisiu miegot paskaitysiuBaisu

isimilejau toki bachuriuka jam 29 atrode viskas gerai ,bet as klydau jisai susitaike su savo ex as likau ant ledo.Nors to ir reikejo tiketis nes man tik 15.Dabar esu ziauriai iskaudinta ir netikiu meile
Liūdna

taj wat… dabar padariau ko niekuomet dar nebuwau darius bangoje… ogi atsiwechiau paskutiniji iki18 klubo temu puslapi ir nusprendzhiau kuria nors ish shiu temu ishtraukti i prieki…Mirkt nzn kodel, bet pasirinkau shiaLiežuvisLaimingas grazhus zhodzhiai…Nekaltas