oriflame ar avon?

vieni dalykai ten kiti dalykai ten geresni… negaleciau pasirinkti vienos… Nekaltas

gal juokauji Pavargęs…lupdaziai labai sausina lupas avono…gal neturi su kuo palyginti,su normalesne firma Nekaltasp.s.avono dar kvepalai labai prastai laiko Blogai Liūdnas

Gerai Cha cha

kokia jei ne pasalaptis?

o argi ten nera parasyta kad tai yra tualetinis vanduo? kvepalai tai yra atskira kalba Flirtas

siaip Avon. be to jei susiduriu su platintojais tai Avono kazkodel tiktai Cha cha na ir siaip kaip buna: pabandai viena daikta, kita, nepatinka, ir paskui jau ne vieno nebebandai. man taip su Oriflame buvo. ju tusai Blogai. Avono buvo labai neblogas, haila tik neilga laika (bet bent jau kazkiek buvo Juokiasi ). o is Avono visai nieko. ir ten tas tualetinio vandens kvapas man pakankamai laikosi, be to turiu megstamus kvapus. o siaip naudoju labai mazai ka, nes apskritai nepasitikiu tokiais kataloginiais dalykeliais. geriau parduotuvej ka nusiperku. ir paziuret gali ir viska…

Avon… man atrodo tai kokibiskesnes prekes… Nekaltas Drovus

as siom firmom retai kada naudojuosi… yra ir kitu wisai neblogu firmu…

Tai,kad ne NekaltasTik,kad nekalbu apie tusus…O kvepalu tai visai nieko yra Taip

avon Taip gera kosmetika, o pazintys = pigiau Mirkt

labai gerai pasakyta Taip

o del konsultanciu nebijokit pirkti is ju, tik pries perkant paprasykit kad konsultante jums pirma duotu ismeginti meginieli. Jei neduos siulau susirasti nauja konsultante, kadangi konsultantes dazniausiai avona ir nauduoja, siulau apsilankyti savo konsultantes namuose, jei pasiulo, ten rasit beveik visa avona(sprendziu pagal save) O dar …konsultantams yra rengiami apmokymai i kuriuos jie gali atsivesti ir sveciu. Jie buna dvieju pakopu 1 odos prieziura, 2 dekorativine kosmetika. Visa kosmetika leidziama paciupinet, pauostit, pasitept. Isbandyti ir sausus ir slapius lupdazius, pudras, seselius viska…taip pat patires kosmetologas nustato jusu odos tipa, savanoriams daro makijaza Šypsenalinkiu sekmes Gėlė

pastebejau, kad AVON naturals linija kazko nelabai Ne

kazkada platinau oriflame, tai naudojau ir ta kosmetika, bet dabar geriau renkuosi Avon. Tiesiog didesnis pasirinkimas Taip

Avon… TaipNes pwz Oriflame prekes labai sausina oda, kad ir tie patys lupu dazai yra sausi… Nekaltas

Niu kadangi as esu AVON konsultante, tai ir sia kosmetika dazniausiai naudoju ir ji man labai patinka. Man patinka beveik viskas is AVON siulomu gaminiu Taip

Avon Myliu

tik ne avon Ne Ne

kvapu geru-yra Taipbet del kokybes Nekaltasas issakau savo nuomone,ka naudojat cia jau jusu reikalas Mirkt

siulyciau nauja Fairness.(genera) dekoratyvine kosmetika Divage kokybe Gerai