Opera valgo kompo atminti

Opera valgo kompo atminti

ar pas jus opera irgi valgo atminti? ta prasme isijungi task manager, ir pasiziuri ten kur rodo grafika PF usage prie perfomance. o ten kartais buna pakile net iki 600mb. ir kompas stabdosi tada aisku. ir visas tas kilimas yra del operos. ji po biski vis daugiau ir daugiau ijungus didina mem usage. isjungus opera po keliu sekundziu viskas atsistato i vieta, ir tas PF usage pasidaro koks turi buti - apie 140mb. kas cia per velnias? kazkaip su ankstesne versija taip nebuvo stipriai, nors irgi budavo. o dabar atsisiunciau 7.23 versija tai ji labai greitai suvalgo ta atminti… gal kokia varnele sakau reikia kur nors uzdet??? help!

Šaip tai ne Opera ‘valgo’, o ryšio (tinklinio, tarptinklinio) palaikymas reikalauja daug PC resursų Nekaltas

iš kur tu tokį operos resursų valgymą ištraukei???
kaip tik ji mažiau ram`o ir cpu suvalgo nei IE. max pas mane ji buvo pasiekus ~65MB ramo Nekaltas. ir tai aš manau kad labai daug. kažkas matyt blogai su tavo java, nes kitokių priežasčių nelabai ir sugalvoju. pabandyk reinstallą

nu kad jau kelias paskutines versijas taip valge. tik va sita paskutine tai ziauriai. dar anksciau buvo galima kentet… o dabar perkrauni psl - padideja. nieko nedarai - stovi. o nuo puslapio perkrovimo padideja apie 1 mb.

Gali būti nesąmoningų nukrypimų. Man opera buvo pradėjus ėsti 100% CPU, net atskirą temą kuriau.
Paskui išinstaliavau, ir nežinau nuo ko, bet paskui vėl susitvarkė.

tas pats ir pas mane, labai nepatiko 7.23 versija, teko pareiti prie mozilos…nors ir leciau dirba ir nelabai man patinka
Bet deja opera teko isjungti, HDD ziauriai traskedavo, rodo kad ima apie 40mb, bet realiai isjungus Opera RAm’o atsilaisvindavo, pagal task manageri apie 100 Mb Nekaltas
Gaila…

jo… rodo kad ima maziau, o realiai kazkur dvigubai. pas mane tas pats. dabar pvz rodo kad ima 94 mb Apakęs

pamėgink Alt+P->history and cache-> memory/disk cache pakeist

Man rodos pas jus kazkas netvarkoje su windowsais, o ne su Opera Nežinau as tokio dalyko nepastebejau, tiesa ir neieskojau. Dabar paziuresiu kas darosi ir parasysiu.

pas mane daugiausia valge 35mb kiek maciau bet juk tai normalu Šypsena nebent ramo yra 64 Cha cha tada geriausia naudot koky IE 3 Cha cha

Per ta laika nuo praeitos zinutes Operos RAM valgymo max buvo 55MB, tada as buvau atidares 3 Java apletus, 2 Flashinius puslapius, downloadinau 2 failus ir buvo atidaryti 3 paprasti puslapiai Nežinau

Po to kai isjungiau Java ir Flash, Opera valge 43MB, dabar 30MB. Per visa ta laika as nebuvau isjunges Operos.

Nežinau cia matyt yra ne Operos problema, o windowsu. Na dar gali paziureti "memory cache", pas mane dabar stovi ant ‘Automatic’, bet galima nustatyti ir kita. Anksciau kiek prisimenu budavo default 2MB (na bent jau maziau nei 10), o as statydavau 10 - 20MB.

nu as ta memory cache jau buvau padares visaip kaip imanoma. ir "off" nieko deja nepadeda. siaip pastebejau kad daugiausia valgo kaip padarau ant automatinio refresho. kas 15 sekundziu perkrauna viena puslapi.
siaip ramo pas mane 256mb…

Jo, palyginus su 6-a, tai eda nerealiai Liūdnas
Zhinoma, galima su preferences pazhaisti, kaip sake Medys, bet yra 1 dar paprastesnis budas - nereik visko atidarineti 1-ame puslapyje Taip pvz. norim eiti i kita kluba/foruma? shift+click ant linko, priesh tai buvusi langa uzhdarom ir pan. Operos MIDI langai yra labai Gerai, vienas ish tu feature’u, del kuriu man Opera patinka. O RAM’o ryjimas paaishkinamas paprastai - Opera visa history atmintyje laiko, uzhdarius langa, RAM’as atsilaisvina.