Open Gl problema


Open Gl problema

Tai va po windowsu perasymo neveikia zaidimai , vaizdo plokste asus ah3650 silent, bandziau ir drivrius perasyt ir chipseto driverius irasiau vistiek nieko… jungiant bet koki zaidima ismeta kad gali pajunkt tik ant softvare video card , ant integruotos . o per device mangeri klasutuka rodo tik ant UAA bus driver High definition audio ka galetumete patart?

Draiverius neperrašinėti reikia, o instaliuoti …

nu instaliavau , netaip parasiau.

nu kad nelabai panasu, device manageri rodyk geriau. va kas buna, kai bilas itikina, kad jo gaminiai susiranda visus reikalingus draiverius…

manau ne tie draiveriai

Taskbar’as Apakęs Apakęs Apakęs.

is disko originalaus rasiau , buvau ir is interneto parsisiuntes vistiek taspats

as jau lb senai isjunges windows automatic update , jei ijunkciau gal rastu driverius normalius ir yrasytu ?

Ką iš interneto parsisiuntęs buvai? …

driverius skirtus mano vaizdo plokstei

pavadinimu "driveriai_skirti_mano_plokstei? Tu tiksliai rašyk viską

is pradziu rasiau driverius is disko , o kai jie netiko istryniau ir parsisiunciau naujus is asus puslapio , skirtus mano plokstei Ah3650silent, bet padetis nepasikeitė

Stipria kastracija šita windozė kvepia. [biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/523900.461-=(268992567](http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/523900.461-=(268992567)

kas per uber-turbo-charged-made-by-superman windawsai? Cha cha jei jau piratauji, pirataudamas naudok zmoniskas windawsu versijas, o ne biesas zino kieno…

windowsai normalus , cia tik zune tema Šypsena