Opel calibra vs. mitsubishi eclipse

Opel calibra vs. mitsubishi eclipse

Tik opel geros masinos ir nereika ant opeliuku variti jigu rankos ne ten uzaugo tai joke masina nepades

atvesk bobute, papasakosiu

calibraGerai
jei dar juoda tai isvis zjb.
Gali nepirkt tu calibros bet kai as grisiu ant Lietuvos tai tikrai kalsiu calibra ir dar juoda,kad paskui lagus juodai ir bus:

"ALL IN BLACK"

Vienu zodziu uz calibra, ir nepuna tos jos bliekos tik priziuret reikia gerai.

kaciukas rašė:

calibraGerai
jei dar juoda tai isvis zjb.
Gali nepirkt tu calibros bet kai as grisiu ant Lietuvos tai tikrai kalsiu calibra ir dar juoda,kad paskui lagus juodai ir bus:

"ALL IN BLACK"

Vienu zodziu uz calibra, ir nepuna tos jos bliekos tik priziuret reikia gerai.

cia visi apie tuos langu temdinimus… a tau jau vel galima juos lt temdyt ?

esu apturejes 2 eclipsus viena 1.8 kita 2 kubatura. dalys cia kaip visi sneka nera jau tokios brangios viska galima pritaikyt nuo galanto sigmos ir tt. tik bus didele beda jei zibintus sukalsi ir neduok dieve priekinius. amerikansko varianto eclipso posukis mitsubishi centre kainuoja 1100lt, visai nejuokinga, o europietisko galima uz 250 rasti. na o kas del calibru tai gal chebra nebuvo pakelus tos masinos ir paziureje po apacia kas daros. jei nori vaziuot su tokia masina tai reikia lentu pora pasidet kad neiskristum pro dugna. na nebent calibra kokiu 94 metu. pas eclipsa tokiu ciudu nera. bent jau mano masinoj tai ne vienos rudeles nera. o kas liecia ratlankius tai taip pat nuo kitu mitsubishi galima pritaikyt. tai va. mano manymu tai ir vien ir kita turi savo trukumu ir privalumu.kas nori pries mergas pamandravot tai tiek ta tiek ta masina pac tas Šypsena siaip as asmeniskai uz eclipse

OFF TOPIC

nemini rašė:

kazka rase Šypsena

va taip daznewsiai ir tampa banginiaus. ziuri sau ramiai diskusijas, skaito, mokosi, po to daeina iki tokio klausimo, i kuri nu negali neatsakyt, kas griebe uz sirdi, tada uzsiregistruoja ir duoda patarima (daznewsiai ta atskiri, kai pirmas postas buna apie patarima) Mirkt

Nieko man duosŠypsenaŠypsenaŠypsenastopudovai duosŠypsenaŠypsenaŠypsena

As saules spinduliams baisiai jautrusCha chaCha chaCha cha

a girdzia berniukas (bla bla)vazinek ir toliau tu su savo calibra… tik jei tu galvoji kad opelis gera masina tai tebunie tau atleista… Šypsena ir nesinervuok! ko cia pergyveni?

Eclipsui rasti lietus ratlankius nera problemu.O opel kalibros tai tikrai nepirkciau.vistiek opelis yra opelis ju pilna lietuva

eclipsas japonu komandinio darbo sedevrasŠypsena patinka man sitas meistro posakisŠypsena siaip masina tikrai verta demesio, tik laaaaabai sunku lietuveleje gera rasti, cia tik slamsta atveza. Galios cia tikrai daugiau lyginant tos pacios kubaturos variklius. pvz calibra 2.0 8v is viso pasisaipymas is sportines masinos. Jos privalumas- kaina. Ir reikia pripazinti, kad jos ziauriai rudija.

Jei kas domina apie eclipse- klausk, pats turiu.

tiksliai nezinau ar talonas ar eclipsas (beveik tas pat) su turbina ir 4wd turi netoli 210AG.o 2l eclipse 110kw kazkur 150AG o calibra nemanau kad daugiau isspaustu.

thebandit rašė:

Juokingai mazai arkliu is to 2.0 l dohc isspausta.

pas kuria tacka juokingai ag isspausta is dohc?

nemini rašė:

tiksliai nezinau ar talonas ar eclipsas (beveik tas pat) su turbina ir 4wd turi netoli 210AG.o 2l eclipse 110kw kazkur 150AG o calibra nemanau kad daugiau isspaustu.

Taigi ble loxas calibra irgi su 2.0 16V turi 110KW, o su turbina 204AG,tai kuo cia tau ble skiriasi nuo to jbn talon’'o?>Ble obuolysPiktas

chia tavasis "baravykas" uzhaugo ar kaip? tai ji laistai lietaus vandeniu?
Cha chaCha cha

radai ko ieskot…lepses gi tokios islepsejusios, o jei dar sukirmyjusios. jau voveruska ir ta geriau.

pats kaip lepsis, tau taip neatroddo???

hehe
kam tau lepse? Cha cha

Y Mishka Ajk LOL

o ne paprasciau eit i miska ir paieskot?NekaltasLiežuvisCha cha