OOOO


OOOO

Veziau siais metais ir as rimtu masinu i Lietuva Cha cha Gerai ir viena dar naujo modelio:drive.google.com/open?id=1LzJ9A5wSpOGajFXenFs8j-WU2uzQuOM 2

bendradarbis ledine granada uz €1000 ispanijoj nupirko.

vuo tokius čia reikia siūlyt, a ne kaip Algirdekas visokius laužus Apkabinimas Cha cha

sulaikytas girtas prie vairo. Matyt karma nubaude, nes nakciui koki suda prisiut norejo: tvplay.tv3.lt/lietuva/girto-prokuroro-elgesys-arestineje-pribl oskia-jau-suko-buteli-10299482/

vyr, ta 20v tai būtų įdomi. Šita tai nelabai, bet lyg jau į latviją išvyko.

Kada pas tave, quattre, stovės tokia silkė? Cha cha

Ai nezinau kur jos nukeliavo, tik zinau, kad teko vezti. Pas mane administratores Moteris sako kazkas netycia nesamone nupirko, paziurek kokia sena audi ikritusi Cha cha

Pas mane jau stovėjo silkės grubiai nuo 1999 iki 2012. Mažai sakai? Cha cha

draugeliui skambina accaunto savininkas, o jis tik naudojasi jo vardu kai jam reik, ir taip dar daaaaug draugelių - sako tu čia perki visokias nesąmones ir ar ne tavo feraris už brungiai įkrito į nupirktus, nes dabar nerandu kuris užbidino Juokiasi

Quattre, bet kad lyg visad dar norėjai 20v. Ar jau nebenori? Cha cha

Paragavo bmw, nebegal sustot, perka visa gama ia eiles Juokiasi

Aš bijau vieno dalyko, kad kai apturėsiu Porsche (vis tiek, manau, kad dar apturėsiu kažkada), suprasiu, kad BMW yra ir geriau, ir pigiau. Cha cha Cha cha

Paršą traukt prie bemso? Mano akimis šventvagiška Cha cha P.s paršas yr tik 911 giminė man, ar jau sakiau? Cha cha

Dr Juokiasi