online parduotuvės

online parduotuvės

sena užmiršta tema, prikeliu, nes gan aktuali. Lietuvoje atsidarė internetinė drabužių išparduotuvė http://www.dress.lt/ . mano nuomone nesiūlo nieko gero- pasirinkimas skurdus, drabužių modeliai gerokai pasenę, bet gal kas susiras kokį patinkantį rūbą.

čia linksmų dalykų yra:
http://www.lochers.com/index.html

Pritariu kad nebūtina žvalgytis į užsienio parduotuves. O kitas klausimas, ką daryti jeigu netiko dydis arba pasitaikė brokuota prekė? Liūdnas
Jau kurį laiką atrandu tikrų drabužių perliukų čia https://stilano.lt/drabuziai-moterims
Na vyrams dar yra gera čia: https://manstyle.lt/drabuziai-vyrams
Tiesa rankinukus ir aksesuarus esu pirkusi https://toprankines.lt

Nemazai perku , pagrinde smulkmenos , va juicy couture dekliuka uzsisakiau is UK , 20% pigiau nei cia.
Sesuo Amerikoje irgi ebay.com naudojasi , tik karta nusivyle uzsisakius nardymo kauke , nes nebuvo geros kokybes ir e grazinimo.

Drabužius dažniausiai perku iš https://www.asos.com/
Batus mėgstu pasimatuoti prieš perkant, tai dažniausiai perku fizinėse parduotuvėse.
Kojinės tikrai kokybiškos iš https://spartatextile.lt/

Labai mėgstu kaklo papuošalus, turių jų nemažai. Dažniausiai lankausi ča: Kaklo papuošalai moterims internetu žema kaina✨ | FASHION ZONE . Patinka, nes kokybiška ir nėra itin brangu

Aš tai vis randu daug gražių suknelių ir batų www.madisto.lt Tikrai didelis pasirinkimas moteriškų drabužių, tik vyrams mažai ką turi :smiley:

Naujausia parduotuvė, kuri man tiesiog didžiulis atradimas yra https://driubeauty.lt/ . Nerealiai geros priemonės odai! Pagaliau mano odai tai patinka ir tinka!