Once Upon A Time in Mexico

buvau netgi premjerine diena, taip labai norejau pamatyti ta filma - bent jau anonsa labai suintrigavo. tuo labiau, kad depp’as man visada patiko, banderas’as irgi.o filmas nuvyle, - carlio angelai 3, tik, kad vyrukai vaidina. tiesa yra geru momentu, krutu fraziu ( "you are mexican or mexican’t?&quotMirkt ir seip graziu vaizdeliu, bet siuzetas labai jau supainiotas ir tikrai matosi akivaizdziu klaidu. salma hayak vaidina min., nors pristatyme jos vardas pirmutinis. iglesias vaidmuo kruciausias - mariachis papuvusiame bare, kur uz 20 pesetu padainuoja
dainele, uz 40 laiziakas, o uz dar bisky daugiau i privata su bet kuria baro seniorita. o atrodo tai kaip 90’aisiais "si tu te vas" klipe
nu ne kas.

visishkai pritariu addicted, filmo treileris parodo viska geriausia, ka jus pamatysite paciame filme…
Filmo esme - labai naivi (civiliai zmones gina savo prezidenta), viskas supainiota iki negalimumo, bent jau Johnny Depp’o herojaus pinkles (pina jas visiems ish karto, bet galiausiai nukenchia pats)…
Nusivyliau… gerai, kad i antra filma nuejau i Matchstick man, tai nors pamachiau 6.5$ verta filma…

visai nieko ideja veiksmas vaizdai kaip desperado, efektu gal daugiau, tokios palaiko sveiku protu nepagrystos veiksmo linijos, mazai realumo, kitaip zemiskas supermenas su gitara kuri saudo kaip kulkosvaidis ir broliai: girtas bet axujenai krutas, ir grazuolis mirksciojantis senutem ir saudantis kaip kompo valdoma patranka (100%) beje tas pasakyta apie visus geriecius sitame filme.

Negirdejau,kad "once upon…" Amerikoje rodytu per Imax 3DNe

Net jei ir butu taip-to filmo jau nieks neisgelbesJuokiasi

Kita vertus idomu buvo stebeti matrix reloaded per 3D,pries tai ziurint iprastame kino teatre.
Skirtumas,drisciau teigti,tikrai yraNekaltas

Nuoširdžiai atsiprašau, - sumaišiau šitą filmą su Venecijoje įvykusia R.Rodriquez tęsiniu "Šnipų vaikučiai 3D: Žaidimo pabaiga" . Ten 3D ,atsieit, reikšminga.
Kaip kompensaciją pateiksiu E.PUKšTOS "Once Upon A Time in Mexico" vertinimus iš Venecijos vykusios premjeros:

"Vesterno principu sukurto veiksmo trilerio "Vieną kartą Meksikoje" ("Once Upon a Time in Mexico&quotMirkt pasaulinė premjera įvyko nekonkursinėje festivalio programoje. Tai režisieriui Robertui Rodriguezui atnešusių šlovę kūrinių "El Mariachi" ir "Desperado" tęsinys, kuriame pasakojama apie vienišo muzikanto kerštą už mylimos merginos brutalų nužudymą. Filmas pasižymi žiaurių scenų gausa, efektingai suplanuotais susišaudymo epizodais, muzikiniais intarpais ir būriu žinomų aktorių. Šalia jau minėtų Antonio Banderaso ir Salmos Hayek čia vaidina Johnny Deppas (šiuo metu Lietuvoje jį galima pamatyti nuotykių komedijoje "Karibų piratai&quotMirkt, Willemas Dafoe, Mickey Rourke, Eva Mendes ir kine debiutuojantis dainininkas Enrique Iglesias.
Šis filmas yra gerokai atitolęs nuo realybės ir šiek tiek primena komiksą apie bebaimius vyrukus, šaudančius iš savo gitarų ir žudančius blogiukus. "Man patinka nerealūs filmai, nes labai mėgstu fantazuoti.

Būtent todėl Johnny Deppo herojus turi tris rankas, o vėliau praranda vieną akį", - aiškino Robertas Rodriguezas, pradėjęs karjerą kine nuo animacijos. Jis pasirinko būtent tokį pavadinimą, nes norėjo pagerbti labiausiai gerbiamą režisierių Sergio Leone. "Iš tiesų tai buvo Quentino Tarantino idėja. Jam buvau sukūręs vaidmenį su pačiomis geriausiomis frazėmis, bet dėl Quentino užimtumo turėjau perleisti kitam aktoriui".
Pagrindinė žvaigždė
Venecijoje filmą "Vieną kartą Meksikoje" kartu su režisieriumi pristatė aktoriai Salma Hayek ir Johnny Deppas, vaidinantis CŽV agentu apsimetusį niekšą. Antonio Banderas negalėjo atvykti, bet jis pasirodys Lido saloje kitą savaitę, kai konkursinėje programoje bus rodomas trileris "Įsivaizduojant Argentiną". Spaudos konferencijoje didžiausias žurnalistų dėmesys buvo nukreiptas į Johnny Deppą, kuris šviesiai nudažytus plaukus slėpė po meksikietiško stiliaus skrybėle. Dešinės rankos riešą jis buvo apvyniojęs vaikiškais pakabukais, diržu ir amuletais.

Aktorius džiaugėsi, kad tapo šios vasaros pelningiausių filmų karaliumi ("Karibų piratai" visame pasaulyje sulaukė didžiulės sėkmės) ir gavo režisieriaus Roberto Rodriguezo leidimą sukurti muzikinę kompoziciją juostai "Vieną kartą Meksikoje". Po spaudos konferencijos jis dar ilgai dalijo autografus, nekreipdamas dėmesio į organizatorių kvietimą kuo greičiau eiti į užkulisius."

Tik susimildami, jeigu jie neatitinka Jūsų požiūrio į filmą, tai aš čia - niekuo dėtas…

Laukiam laukiam nesulaukiamLaimingas

26 September, 2003 Once Upon A Time In Mexico (15)
Director Robert Rodriguez returns with his final installment of the adventures of El Mariachi, last seen in DESPERADO. The saga continues as El Mariachi makes his way across a rugged landscape on the blood trail of an evil cartel led by kingpin Barillo, who has set in motion a plan to implement a coup d’etat against the President of Mexico. Enlisted by a corrupt CIA agent, El Mariachi demands retribution and the blazing action adventure begins against a backdrop of revolution, greed and revenge.

http://www.sonypictures.com/movies/onceuponatimeinmexico

Cia apie ka shitas postas???Pavargęs

apie ta pati

Nu, jei trumpai turini noreta papasakoti, paziurek kelis kertuko postus. Nebent savo posta skyrei anglakalbiams. Tada suprantu Taip Labas

Noriu patikslinti, kad Johny Depp filme praranda abidvi akis, o trecia ranka tai ne issigimimas, o tiesiog dodgy triukas priesams apgauti.
Siaip man toks jau gana ziaurokas filmas pasirode.
Bet Antonio Banderas su gitara skambejo ir atrode Myliu

Tai va va… Ka as ir sakiau:
moterys myles Antoniju, vyrai myles Salma (ir Antoniju Nekaltas… ir gal Dzoni biski) ir visiems bus gerai ir miela akims ir ausims.
Cia tas pats kas eit i Tomb Raider’i. Visi zinom ko ten einam. Paskui galima plakt liezuviais, kad mol filmas visiskai lievas. Bet kam tas filmas rupi. Ainam ziuret Laros, t.y. Andzelinos angelisku … nu jumi mani supratot. Nekaltas
Viskas ir cia bus gerai.
Mirkt

[quote]Bungalo rašė:
Tai va va… Ka as ir sakiau:
moterys myles Antoniju, vyrai myles Salma (ir Antoniju Nekaltas… ir gal Dzoni biski) ir visiems bus gerai ir miela akims ir ausims.

[/quote]

Bungalo, nedovanosiu - dar Enrike Myliu praleidai!!! ir kaip Tu galejai Piktas

Dieve, dieve! Aplaidumas mano nedovanotiniskas! Tikrai praleidau.
Bet tai zinia kaip buna, kad uzsisneki apie si bei ta ir pamirsti kaikuriuos esminius dalykus. Kaip ir man cia isejo: uzsisvajojau apie Anzelinos PAPUS… (kaip uzknisa, kad kartais Caps Lock nelaiku pasispaudzia Girtas)… Tai va sakau uzsisvajojau apie Anzelinos papustas lupytes ir uzmirsau apie Enrike.
Geda man Pavargęs.

Negerai jau yra. Galite mane kaltinti neatskirimu montažo nuo tikrovės,bet "Vakaro žiniose" išspausdinus paparcinę nuotrauką, lipančios iš mašinos Angelinos (buvo gi neseniai Čečenijoje) kojos, kad pasitempė viršun sijonukas, na, atleiskit, kaip protezai. Neįtikėtinas vaizdelis. Žmona man užtikrino, kad "natūraliai" taip negali būti. Kad ten būtų visiškas šposas, irgi nesitiki, nes iš užsienio spaudos buvo prierašas, kad "ji kenčia dėl negražių kojų"
Bet ką aš čia…
Eikite, žiūrėkite į Larą. Ji gi bus su aptemptomis odinėmis kelnėmis…

[quote]Bungalo rašė:
Dieve, dieve! Aplaidumas mano nedovanotiniskas! Tikrai praleidau.
Bet tai zinia kaip buna, kad uzsisneki apie si bei ta ir pamirsti kaikuriuos esminius dalykus. Kaip ir man cia isejo: uzsisvajojau apie Anzelinos PAPUS… (kaip uzknisa, kad kartais Caps Lock nelaiku pasispaudzia Girtas)… Tai va sakau uzsisvajojau apie Anzelinos papustas lupytes ir uzmirsau apie Enrike.
Geda man Pavargęs.

[/quote]

nu cia dabar! shitoj temoj tik apie Selma galima svajoti, o ne apie Angelina!

Kertuk, nu gi ne apie kojas kalba. Gink die, kad man liezuvis nudziutu, jei as uz akiu ir dar viesai moters kojas aptarineciau. Apie papustas lupytes kalbejau. Skirtumas yra vis gi. Cia ne blevyzgos kokios.

O kas del Salmos, tai dievazi, cia tik mazas nukrypimelis is konteksto. Tikinu, kad tai daugiau nepasikartos. Beje, del tos Salmos, tai gal ir reiketu kalbet api kojas, bo buvo treileryje tokis epizodas apie toki aksesuara ant kojos auksciau keliu (net virpet pradejau), kur prikaisiota metomu tokiu irankiu… Nu zodziu a must see kadras…

Tiek daug tikėjausi iš šio filmo ir vakar pažiūrėjau šio filmo kino skrynerį… Ale taip nusivyliau, ne tas žodis… Blogai Kanda Tikėjausi gero "Desperado" tęsinio, o gavosi kažkoks briedas. Pirmą dalį filmo pagalvojau, kad dabar kažkokia mada prifilmuoti ir nepasamdžius montažistų visą tą košę mesti į ekraną. Antrą dalį filmo viskas pasitaisė. Nepažinau jokio Ilgesio ar ko ten, tai bent pliusas. O šiaip vietoj normalaus bajavyko padaryta kažkokia šyza, tipo kuo mačiau žiūrovas supras, tuo geriau Veee Pakišo režisierius gerą Kiaulė . Vienu žodžiu, žiūrėt nerekomenduoju, galiu duoti max 4 balus iš 10 šiam filmui (gaila sugaišto laiko).

plem kažkodėl aš tavim patikėjau… gerai negaišiu laiko reikia kanors geresnio tada paieškot…plem