Once Upon A Time in Mexico

Man sunku vertinti situaciją, kada iš scenarijaus daromos bus išvados. Jie ten tikrai panašūs. Tik "EL Mariachi" kūrė europietinis autorius, su visomis autorinio kino tradicijomis. Kaip sakytų Froidas - gavosi "superinis" filmas. Na, …"jėgiškas".

"Desperado" darė žmogus, aiškiai "apgaubtas" Holyvudo globos ir, atatinkamai, jo poreikių. Tie patys siužeto vingiai čia - su "cukrumi", t.y. pasaldinti…

a tai kuolei? imho daugumoje video nuomu galima ji susirasti vhs formate.

[/quote]

Suori, kaip sakoma, kad tokiom priemonem turiu susipazint su filmu, bo is manes toks kinomanas, kad namuos turiu tik spalvota "Sileli" ir tas pats ne mano ir dar rodo melynai.

Kertuk, reikejo iskart sakyt, kas kur kurta. Cia matyt bus tas pats kaip su tom placiai mirksinciom uzmerktom akim…

[quote]Bungalo rašė:
Kertuk, reikejo iskart sakyt, kas kur kurta. Cia matyt bus tas pats kaip su tom placiai mirksinciom uzmerktom akim…

[/quote]

???

???

[/quote]

Kas neaisq? Cha cha As cia apie filma su dviem pastatymais siapus ir anapus.
Ar jis ten kazkaip kitaip vadinas?

niu tai kad placios akys (stacios ausys) yra pakutinis Kubick’o filmas… nors po savaitgalio mano mastymas gal kiek ir pakrypes, ir ka tai ne taip suprantu…

Tai vadinas sublevyzgojau kazka nei i tvora nei i mieta.
Prasom nekreipt demesio ir nenukrypt nuo temos.

Mirkt

Turėta galvoje Amenabaro "Atmerk akis" ir po to sekusį "Vanilinį dangų". Pritariu Bungalo dėl palyginimo, nors "El Mariarchi" man daug geresnis už "Abre los ojos"…

Beje, Stenley Kubriko "Plačiai atmerktas akis" rudenį rodys viena iš mūsiškių TV, bene LNK Gerai

Taip

Taip, taip. Aciu. Buten tuodu ir turejau galvoj, bet kad dabar ten vejai svilpia, tai ir su pavadinimais beda.

aaaaaa… sakiau, 1-dienius, paciai niekaip i galva neatejo, kas per filmas Pavargęs

bet cia mazhas skirtumelis - rezhisieriai skirtingi.

[quote]Cures rašė:
Robert Rodriguez grizta prie El Mariachi temos. Rugsejo 12d. pasirodo El Mariachi ir Desperado tesinys Once Upon A Time in Mexico .
[/quote]

zhinote, man rodos, tai nebus Desperado tesinys, tai bus kazhkokia samplaika Desperado ir Traffic. bent jau tox ispudis susidaro pasizhiurejus treileri, kuri tiesiog ikyriai Veee persha perziureti imdb.

zhinote, man rodos, tai nebus Desperado tesinys, tai bus kazhkokia samplaika Desperado ir Traffic. bent jau tox ispudis susidaro pasizhiurejus treileri, kuri tiesiog ikyriai Veee persha perziureti imdb.

[/quote]

Nors pas mus jau 3:00 ryto, is principo nuejau i imdb. Supykau. jie mane ignoruoja - niekur neradau, pasiulymo paziureti treileri Žliumbia (Cures rauda susiguzes kamputyje ir bando "damushineti" stebuklingai pietinese valstijose atsiradusi "Utenos" alu…)

ish tiesu nebesiulo. o ash ishsigandau, kad ish to dzhiaugsmo, kad atradai utena, akis uzhsipylei Mirkt zho, Cures, kad ish nevilties nepultum i alkoholizmo liuna pabandyk
http://www.sonypictures.com/movies/onceuponatimeinmexico/index.html

Jooooo, pamaciau ta treileri. Blogo nieko, gero irgi nelabai… ale vistiek, reikia pacia filma paziuret…

Štai žiupsnelis EDVINO PUKŠTOS įspūdžių iš Venecijos k/f įvykusios filmo premjeros:

"…pasakojama apie vienišo muzikanto kerštą už mylimos merginos brutalų nužudymą. Filmas pasižymi žiaurių scenų gausa, efektingai suplanuotais susišaudymo epizodais, muzikiniais intarpais ir būriu žinomų aktorių.
Šis filmas yra gerokai atitolęs nuo realybės ir šiek tiek primena komiksą apie bebaimius vyrukus, šaudančius iš savo gitarų ir žudančius blogiukus. "Man patinka nerealūs filmai, nes labai mėgstu fantazuoti.

Būtent todėl Johnny Deppo herojus turi tris rankas, o vėliau praranda vieną akį", - aiškino Robertas Rodriguezas, pradėjęs karjerą kine nuo animacijos. Jis pasirinko būtent tokį pavadinimą, nes norėjo pagerbti labiausiai gerbiamą režisierių Sergio Leone. "Iš tiesų tai buvo Quentino Tarantino idėja. Jam buvau sukūręs vaidmenį su pačiomis geriausiomis frazėmis, bet dėl Quentino užimtumo turėjau perleisti kitam aktoriui".
Spaudos konferencijoje didžiausias žurnalistų dėmesys buvo nukreiptas į Johnny Deppą, kuris šviesiai nudažytus plaukus slėpė po meksikietiško stiliaus skrybėle. Dešinės rankos riešą jis buvo apvyniojęs vaikiškais pakabukais, diržu ir amuletais.

Aktorius džiaugėsi, kad tapo šios vasaros pelningiausių filmų karaliumi ("Karibų piratai" visame pasaulyje sulaukė didžiulės sėkmės) ir gavo režisieriaus Roberto Rodriguezo leidimą sukurti muzikinę kompoziciją juostai "Vieną kartą Meksikoje". Po spaudos konferencijos jis dar ilgai dalijo autografus, nekreipdamas dėmesio į organizatorių kvietimą kuo greičiau eiti į užkulisius."

Be to, Edvinas rašo, kad neplanuotai Venecijoje įvyko Rodriquez Šnipų vaikučių 3d. premjera. Filmo esminė "Jėga", atsieit, trimatėje erdvėje…
Filmo rodymas Lietuvoje numatytas SPALYJE. Va, dėl to, jog greičiausiai tos trimatės nieks mums neparodys - reikalinga pagal komandas ekrane tai nusiimti, tai vėl užsidėti spec. akinius, ir turėtume sielvartauti. Netinkama kalba kokiame "Pianiste" šiuo atveju tampa menka problema…

kertukas anonsuoja:

[quote]…Johnny Deppo herojus turi tris rankas…
[/quote]
na va, mano entuziazmas sumažėjo. Ne prie širdies man tokie komiksiniai nukrypimai.

Talking Movies pristate OUTIM. taip visai neblogai pristatinejo: Hayek skundesi, kad RR ja verte ishdarineti visokius kaskadinius triukus, o pats RR pasakojo, kad vel viska dirbo vienas ir tuo labai dzhiaugesi - jam, matote, patinka dirbti su mazha grupe, bo tai labai primena sheimynini restorana Šypsena gal jis alkanas buvo, kai interviu dave?.. Mirkt

beje, butetn Depp’o personazhas buvo pristatytas kaip pats idomiausias Ne

zho, nors ir su nemazha skepsio doze vis gi laukiu shio filmo.

Pamatyta,deja…

Ir nepuoselekit gerb.kino ziurikai dideliu vilciu-Rodrygezas savo "seimynini restorana" nuvairavo i toki popsa,kad baisu zhet buvoApakęs
Nors tai bent kiek paaiskina fakta,kodel jis ta "sikanti katina" E Iglesias i grupe pasiemeJuokiasi

JuokiasiGerai

as irgi iglesia noriu pamatyt…Bučkis

[quote]Custom rašė:
Nors tai bent kiek paaiskina fakta,kodel jis ta "sikanti katina" E Iglesias i grupe pasiemeJuokiasi

[/quote]

o kam? Apakęs kad "sheimyniniam restorane" butu, kas daineles dainuoja? Juokiasi

Betgi įspūdžiuose iš Venecijos k/f teigiama, kad be trimatės erdvės 3D filmas labai DAUG KĄ praranda. Ar JAV sudaromos sąlygos žiūrėti šiuo būdu (su tais spec.akiniais)?