On PC jau lapkričio 5!


On PC jau lapkričio 5!

Ką manot? Gal jau bandėt ant konsolių? Nesu susipažinęs su šia serija, bet atrodo labai patraukliai… Valio

Pirmą tik žaidęs, tai toks meh buvo kaip ir gta. Tai kažkaip nėr jokio hype man.

Manau, kad pirma dalis buvo gerokai senokai, tai gal nėra ką lyginti. Šypsena GTA V irgi sunkiai lyginama su kitom dalim.

Kazkaip dingo dvasia rockstar zaidimu. Tas izulus online kisimas jau per gerkle lenda

Tai visos tos mainstream studijos tą patį gamina. Live service šūdą visokį. Ubishito naują ghost recon matėt? JuokiasiO take2 dar blogiau už EA. Nupirko PEGI agentūrą dėl NBA 3+ reitingo.

Nenupirko. PEGI narys yra Take Two CEO Cha cha

Tai koks skirtumas Cha cha

Kalbant apie online, tai tarkim aš net į GTA V online ir nelindau, pilnai užteko single player. Manau, galima atsispirti tai nesąmoningai online masei ir mėgautis žaidimu. Cha cha

Vėl bus top selleris steame 5 metus Cha cha

zaidziau ant ps4 single playeri, tai turbut antras labiausiai patikes zaidimas po last of us Drovus

Jau ir pradinės kainos aiškios - special 60, ultimate 75. Nekaltas

Uz 2 metu senumo graju tairiebokai praso…

vedaras, na, kažkaip keistai skaičiuoji - xBox ir PS4 pasirodė 2018 m. spalio 26 d. Tai jei tiksliai, net metų nėra. Cha cha

standartines tos kainos Mirkt Bent jau nera kaip su EA ar kitais, kur virs 100 praso Mirkt

Aš iš vis nesuprantu kas per klausimas kokia kaina, taigi visi AAA 60€ Cha cha Klausimas nebent kiek full edition visokie kainuoja.

nu tai kad 60e standartas naujam tai zn, bet cia jau visi pereje realiai ta graju, kas tik norejo pereit, tai man keista, kad kainos nenumusa, bet gal runkelis as, ka cia suprantu Cha cha

vedaras, visi pereje, kas pirko ant konsoliu. nemanau, kad kas lose ant konsoliu pirks ji.

Aš pasiėmiau. O dabar mėnesiuką praleisiu su GTA III. Mano pirmoji meilė. Paplepėkim

GTA3 buvo ir mano pirmoji meile. 100% save kazkur turiu uzsavines cloud’e. poto ejo Vice City, irgi 100% save kazkur uzcloud’ines esu. Poto San Andreas, irgi 100%. Tada ejo GTA4, ejo ir praejo Cha cha Cha cha Emiau GTA4 Special edition PS3, poto po poros metu pasiemiau PC versija. PC versijos taip ir neuzbaigiau. Jie ten taip sukonsolino viska neimanoma buvo zaist net ir su siandieniniais high end PC. Daba GTA5 po biski losiu. Sueis, kaip paskutinis is Rockstar puses