Omnitel, Juru Kroviniu kompanija ir as

Omnitel, Juru Kroviniu kompanija ir as

Pries metus pasirasiau metine sutarti su Juru Kroviniu kompanija (ten pats ir dirbu), kad naudotis Omnitel paslaugomis, top4 paslaugomis. Kaip zinia tas planas buvo duodamas tik stambioms imonems. Sutarties metai baigesi, bet kai noriu dabar atsisakyti ju ir omnitel paslaugu, suzinau, kad balandzio 19d. imone pratese sutarti su omnitel dar metams ir as apie tai nieko nezinojau. Imone uz mano pokalbius neapmoka.
Kas cia netaip? Lygtais negali manes priversti naudotis rysiu pries mano valia ir tuo labiau kad sutarties metai pasibaige. Ka daryti? Ar jie turi tokia teise be mano zinios pratesti sutarti ir kad as toliau naudociaus rysiu. Tokiu kaip as ten yra ir daugiau kuriems baigesi sutartis.

tai cia jie pratese sutarti, o ne tamsta, taigi jokiu problemu - jei esi metus abonentas, tai omnitelis be problemu tave paleis, nebent (kaip pats rasei) tavo pasirasytoje sutartyje yra kazkokiu saugikliu. atidziai perskaityk dar kart ir jei nieko ten nera parasyta, ramiai gali kreiptis i omni ir tau atjungs arba pakeis i kita plana ir pan.

Buvau omnitelyje, bet tenais pasake, kad imone pratese sutarti, kuri baigsis 2004 04 19. Ir omnitelis nezada jos nutraukti, nes kompanija pasirasydama sutarti gavo kazkokiu lengvatu ar pigesniu telefonu. Bet as tai nieko negavau, net negalvojau kad kazkas gali pasirasyti tokia sutarti manes neatsiklauses. Kaip cia susitvarkyti, zadu atiduoti kortele kompanijos atstovui kuris pasirase ta sutarti, bet vis tiek is algos atskaiciuos. Ka daryti?

tai as dabar nesuprantu: ka pasirasei tu??? kas ten per sutartis buvo? su imone ar su omniu? jei cia imones korta o ne tavo tai cia jau su imone reikia tartis kad tu ja nesinaudosi ir jie is taves nieko neisskaiciuos. omnis cia niekuo detas, nes pas juos tamsta tada neegzistuojate.

tai as dabar nesuprantu: ka pasirasei tu??? kas ten per sutartis buvo? su imone ar su omniu? jei cia imones korta o ne tavo tai cia jau su imone reikia tartis kad tu ja nesinaudosi ir jie is taves nieko neisskaiciuos. omnis cia niekuo detas, nes pas juos tamsta tada neegzistuojate.

[/quote]

Taigi as omniui neegzistuoju, cia imones korta ir isskyrus ta metine sutarti as daugiau jokiu sutarciu nepasirasiau. O kaip tartis su imone, jei ten apsimeta kazi kuo, siuntineja i omni ir kaltina omni, kad neina su jais susitarti. Trumpai drutai: pasinaudojo mumis kompanija, ant musu vardo prisipirko telefu. O kad zmones nores pabegt (taip pasikeite tarifai Lyderis20) net negalvojo. Tik kaip susitart?

Jei nori begti, tai mesk ta korta tos mistines imones dievukams ir viskas. Jei imone pasirase sutarti su omniu, tai visos teises ir pareigos imonei ir tenka. Ir pati imone sprendzia, kam duoti korta, ir ji atsako pagal savo pasirasytas sutartis, ne tu.