Oldschool


Oldschool

4’os dalies ant x’o belaukiant. Jeigu nežinot kas per geimas - jus ne geimeriai Cha cha

Čia jau biški vėliau nei contra Cha cha

Gerai

Nesikeicia tas tipas nifiga.

Kodėl contra daugeliui asocijuojasi su “zilitonu”? interceptor, kodėl tu manai kad MGS4 bus ant xbox? Jau daug laiko prabėgo… Galėjo 10kart nuportinti, bet to nepadarė KONAMI. Screenas gražus, vos ne tas pats, kaip su dreamcast emuliavimu → videogameobsession.com/videogame/dcboxes/DC-Bleemcast! -MGS- vgo.jpgGaila, jau remeikas seniai padarytas yra, bet jis nors ir su geresne grafika ir truputi kitokiu gameplėjumi (juk MGS2 varikliukas panaudotas) nusileidžia originalui.

Meshqi> Ne taip gal išsireiškiau, Metal gear rising.en.wikipedia.org/wiki/Metal_Gear_Solid_RisingGrynai 4’os nežadėjo x’ui. Kažkaip galvojau tas rising tik x’ui daromas, pasirodo ir pc ir ps3. O čia per ps emu paleides. Vat su antra dalim nežinau kaip reikės daryt, ant pc pamenu kažkada taip ir neišėjo normaliai be glitchų paleist.

hehe metal gearas :> vienas geriausiu geimu jis man buvo

interceptor, bet juk MGS1 yra ir ant PC. Nereikia jokių emu. Nors jį surasti manau užtruks ilgiau, negu tu šitą versiją pereisi. Blemba, Kojima sakė daugiau nebekurs naujų MGS’ų. Gal reklaminis triukas jo žodžiuose užšifruotas. Hmmm… MGS5. Bet juk jau pagrindinis veikėjas bus Reidenas. Nors velniai žino ko ten prigalvos kūrėjai.

Kažkaip man emu labiau limpa + analoginis ps džoistas. Ir šiaip abejoju ar pvz galima būtu atitinkamai grafiką atreguliuot ant pc versijos. Koks RE ar tomb raideriai pirmi irgi ant pc yra, nu bet jau taip šlykščiai atrodo, sukonfiginus emu atitinkamai kitas reikalas.

Kad Kojima prie to rising nedaug prisidės ar net iš vis nekiš nosies.

Pritariu. MGS1 PC versija veikė Software rėžimu (dėl Nvidia išmestų kažkokių senų standartų palaikymo driveriuose) ir atrodė tragiškai. Gailėjausi ant Emu neleidęs. MGS2 PC - veikė beveik be problemų. Beveik - buvo grafikos glitchai, padarantys žaidimą nežaidžiamu. Problema sprendžiama sumažinus vieną iš grafikos nustatymų.

as ne geimeris Cha cha

o as atvirksciai, bent jau MGS franchyzes, visas dalis ciupinejau, net atari versija Cha cha ir i n95 parsipuciau Cha cha

Atari versija? Kas čia per?.. Tokia buvo? Nemanau → en.wikipedia.org/wiki/List_of_Metal_Gear_mediaGal su Gameboy Color versija maišai?