ok,pajamem

robi, nieko blogo. viskas vyksta pagal spiralę. grįž tai, kas buvo… Šypsena

Esi matęs spiralę? Suvoki, kad ji eina tolyn ir niekada negrįžta į buvusį tašką? Cha cha

Cha cha

Bus gerai Cha cha

scontent.fvno5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/5370663 5_2237529336511287_6293070997897609216_n.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ 9&_nc_ht=scontent.fvno5-1.fna&oh=3ad789c0040907b035f8f979ef3633be&oe=5 D0CE578

auris, žinai, kas yra toras? tai ta spiralė toro formos. vadinasi, pagal torą, viskas vėl grįžta. į tai, kas buvo. Mirkt

ai, nu jo, viskas bus gerai. Mirkt

Spiralė ne spiralė. Cha cha Gerai gimdos kaklelio, matyt. Juokiasi

bala nematė, kas ten kas. svarbu, kad viskas bus gerai. Mirkt

Taip tau sakė Tas, kai turtą perrašinėjai? Cha cha

tu užsiciklinęs asilas. Cha cha

Bet tai jus man pasakykit kas čia supertevelis ir botanikas… Kartais ne tas kur piktinasi, kad alia kava su SS salmu, kad aplink vien pseudo patriotai ir kad mažiau nepasirodytų tai dar ir foto su kaciuku imeta Juokiasi Cha cha

domas, mane gali laikyt botaniku. nes va, galvoju irgi barzdą užsiaugint, mėsos nebevalgyt. o ką? Cha cha

Tu čia naktibledui sakyk, man tai pofik botanikai, toyotos, vyciai ir t.t.

Viskas čia daug paprasčiau. Nakčius pats yra botanikas, mokantis komunalinius pašte, lakantis kavą iš plastiko, vartojantis tokius pačius kasdieninius produktus, kaip ir žaidimo konsolės, darbo birža, poliklinika, automatinės plovyklos, aifonai ar legalūs windowsai. Čia tik internete galima apsimesti, kad einu prieš srovę. Kaip ir visiškai nesvarbu, kad tuos pačius Lt smetoninės kariuomenės šalmus kepė tas pats austriškas puodų fabrikas. Svarbu, kad katės pamaitintos Cha cha

koks as tau botanikas Juokiasi, jei jau nori mane i kazkokius remus spaust, tai as senas Vilniaus pankas, valkata. Nu tipo Vitas, Rozyte, aa Gavras, ir dar daxyuja musu tokiu yr, kuriu neminesiu, nes nepazisti. o Ramzi zbjs, kad idejau, to ir tikejaus- prisizvengiau per diena is reakciju Juokiasi

Nepamirskit ir juru kiaulytes.

Jaja, aš kaip ir iš koralų kaimo, kosmonautų pr, tai taip lengvai nepaimsi. Palyginai save su Gavru Cha chaMatai tu jį pašte, poliklinikoje su roto simptomais, darbo biržoje, ar autobuse su ketčupo indukais? Ar su aifonu, perkantį kompą pardėje už štuką jevrejų? Šypsena Tuo labiau Kaune, derinantį remontą automobilio pas didžiai gerbiamą Poršą? Mirkt Čia labai gerai tiktų vilnietiškai pasakyti, p1zdi, no znai meru Cha chaPeace, nieko asmeniško Taip

Kazkada vaziavau i Praha i U2 koncerta su gavroshu ir visa ta shaika. Skaitau kad ir as pankas Taip

Nesilaužyk, nakti, pripažink kad esi pankas - katukas - anarchistas - botanikas, ir mes tavęs daugiau nekankinsime TaipPaliksime toliau ramiai gyventi gete, pagal Tūsas primestas barzdotas internetines panetkes Beje, ar žinai, kad Tim Cook, Apple dabartinis vadovas, irgi Tūsas? Kaip galėsi ramiai paimti į rankas savo 6 dabar?