ok,pajamem

Nakti, pasižiūrėk tarpukario lt salmus, jie tokie pat Mirkt

Gi lietuviai buvo nupyzdine is vokieciu dachuja amunicijos, vuo tau ir salmai su trispalve.

Ramziukas irgi sake nx ta kawa ibb.co/rwDR5dy Cha cha Kietas

Arba vienam zavode stampavo tuos salmus ir tiek. Pas latvius irgi identiski, nors ten xyu parisi, kai ten realiai ss ininkai buvo.

Tai ir dabar niekas nestampuoja isskirtinai vienai ar kitai kariuomenei, uzsako jau patikrintu gamintoju produkcija ir tiek.

As tai nemetu kavos, man daznai lavaza is ita parveza, as to triperio negeriu brudno, tai atiduodu kaime Sauliui, tas sake Gerai

legionas, patriotas… Cha cha kas toliau?

pagyventum tu cia su tais mekeke pseudo patriotais, dar ne ta ismestum. jau nierwai nx nelaiko Kanda

nemesiu ir as, padesiu prie konteinerio, benamiai zmones suvartos. namie nx tokiu brendu matyt nenoriu Juokiasi

A tai chuli tu cia sedi, jami Ramziuka ir pzdni i Juodkra te gyvent Taip

dar salta. pzdinsiu Cha cha ten nors ir kaimas, bet kazkaip normaliai aina su zmonem pasneket, cia tai bbz kas su jais daros. tik Ramziuko man nebeduoda jau keli metai Juokiasi

siandien gera skaiciau lr- tipo atvare supertevelis ir jam boba vietos neuzleido seimos vietoj. tai tipo subraizyt masina pabijojo, veidrodeliu nuspardyt irgi, tai nutare mentus kviest. ir labai piktas buvo, kad mentai jo pageidavimu nieko nenubaude, tipo va geriau butu tada masina subraizes. Apsvaigęs Juokiasi

Ir turek tu laiko tokiom razborkem Juokiasi

nu blem, dvigubi standartai. hitleriniai šalmai, uniformos, tai galima afišuot. o kad tai dalis fašistinės ideologijos- nutylima. nors fašizmas uždraustas ir už jo propagavima, baudžiama.

Ir kas čia blogai?

man kaij patriotui ir ne pseudo, tai labai Veee himno zodziai, trispalve, arba tas 'skrudinta Lietuvoje’ irgi su potekste is tos operos. bet paaiskink tu tai baradatiems su vyciais ant tojotu Gerai toks panasaus pobudzio purvinas marketingas stumdant kazkoki dishova produkta aniems Gerai Cha chaibb.co/JtWzDpx

Iš kiemo tokį pravilną išvarė, tuoj ir iš Vilniaus išvarys. Cha cha

kas mane is kiemo isvare? Nekaltaspas mane ant kiemo + - 10 masinu

Na model S detalių tai LT ar PL šrotuose būna. Su šituo gal sunkiau, bet manau nėra problemos ir amerikoj nupirkt dalis.

Aš čia helixo klausiau kad blogai