Oficiali MAFIA zaidimo pagalba! Rasyti cia!

fooxas gal galetum i android.skynet.lt imest??? plz nes ten ishtryne o niekur kitur nerandu Liūdna

sorry Vir2, bet mano linija tik 8kb/s Liūdna as is draugo ftp siunciausi 6 dienas

O kox draugo FTP?

o greitis su androidu apie 4kb/s

pirmas dalykas mafijos ten neber, o antras dalykas tas ftp yra paslaptis (kadangi tai asmeninis ftp draugas prase nesakyt jo ip)

o jum i android ledzia uploadinti?

jo leidzhia, bet reik aplaudint i dir incoming

Tai gal kas nors zino is kur dar galima parsisiust MAFIA nes
android.skynet.lt nebera.

niekas nezhino Liūdna

as tai bandziau uploadinti
2 dienas uploadintu kaip jus ja instalioujat su daemon tolls?

nesupratau, tu aplaudinai, ar nori aplaudint? o kept iso galima su nero cd burner

bandziau bet atsibodo laukti.ir kam iso kepti daemon tolls instaliuoji ir eina net nereikia kepti

jup su deamon tools eijna, bet cd vistiek turi daugiau pranashumu Mirkt o vis del to gal gali imest Aš nekaltas? Ash galechiau tau imest duke nukem manhatan project ar koki filma Cha cha

davai vir2 imesk cd1 iso nes man tik 100mb beliko siustis ir istryne kazkas Nustebęs

zmones pabandykit ftp://videokonf.ktu.lt ten kazka maciau

ten tik mp3 arhyvas

bandziau per mIRC siustis visi sako kad ql greicia ir pan man tai tik ~4kb/s pumpuoja cia servakas blogas ar kas seip mano greitis yra 13.5kb/s
Gla kas galiut parasyti is kurio boto geriau parsisiuti mafia?

Ziuriu cia jau visi toli jau nueja. O as tik vakar si geima namo teparsinesiau. Uzstrigau I misijoje: Runing man-coffe break. Nu ten tipo kur reikia ibegti i bara ar gatveje pasislepti. Tai zodziu as ten niekur negaliu pabegti ar pasislepti ir t.t. Vis jie mane uzmusa. Gal turit kas ka pasiulyti, ka ten daryti reikia.

Man irgi si misija neaiski, kaip reikia uzminuoti ta jo masina? As prieinu prie masinos ir jis nieko nedaro, tada pradeda i mane 2 ciuvai saudyti, o kai juos nukalu, paraso, kad tas Sergio pabego. Ka reikia ten daryti?

tu turi visus 3cd ar tik 2 cd tipi eng+rus?