Oficiali MAFIA zaidimo pagalba! Rasyti cia!

zmones ka daryt toj misijoj kur reik nuzudyt Sergo morrelo, as iki uosto ji nusivijau bet uoste nzn kas daryt, visus bastard’us nudedu tik is to jokios naudos, pacio sergo nerandu Liūdna. Psakykit ka daryt nuo tos vietos kur atsiveji serga iki uosto. Please skubiai nes kaip tik dabar loshiu ir uzsikirtau Šypsena

ta prasme kalbi apie oro uosta? :confused:

ne kalbu apie laivu uosta. Misija vadinasi Lucky bastard (ar kazkas tokio), o kai kraunasi paveiksliuke parodyta nuotrauka prismeigta peiliu, cia ta misija kur Morrelo brolio Sergo niex niekaip negali nudet

nugi kas nors padekit ka

ten vagonus reikia prie sandelio kur masina stovi nukreipti paskui is reikia paleisti ta vagona ir jis nurieda.(is po vagonu ratu laikiklius reikia istraukti

IR kaip jum pabaiga ? rasykit atsileipimu

Turiu mafia 2cd ten tipo rusiska ir angliska.
visu pirma rusiska versija suinstalina o paskuj padarau angliska patcha
nu ir viso problem tame kad raso nesamones raides sumaisytos gal kas padetu?

geriau pabandyk atsisiust mafia is ftp://android.skynet.lt

beje atidariau sioki toki puslapiuka siam geimum. Jis dar nera baigtas bet manau kad kitos savaites vidury-pabaigoj pabaigsiu Šypsena . Visiems kam idomu http://www.mafia.ten.lt

P.S. tik nesitikekit stebuklo (puslapiu kurimo srity as beveik naujokaz)

Niex nezino kokio rus->eng Mafia patcho?
Ir ar ftp://android.skynet.lt yra grynai angliska versija?

kur gaut 2 ir 3 cd kurie gulejo android.skynet.lt??? nes ish ten juos ishtryne, o ash taip ir nespejau parsisiust Liūdna

Jo man irgi reikia 2 3 cd (1 dar siunciuosi)
Gal yra geru zmoniu kurie geletu imesti i kita ftp serveri ir irodyti kad geru zmoniu sarasas nera raudonojoje knygoje

butu smagu Gerai jei kas gali buchiau labai dekingas

nu tai kiba neatsiras geru zhmoniu? Liūdna

Man tai rulezzz. Tik gaila kad neparodo kaip Tomi cirskina toje elektros kedeje.
Man labiausiai patinko ta missija kur banka apiplest reikejo ir kur viesbuti susprogdint. O jums?

fooxas galdar turi kompe 2 ir 3 mafijos cd (iso)???

Cirskina? Uz ka ji cirskint? jis gi liudijo pries visus mafijozus…

ai suklidau, galvojau jam ten toki nuosprendi uzrase Cha cha

turiu

turiu ir pirma cd