Oficiali Colin McRae Rally 2005 tema

aha, ir tave Mirkt

daugiau nevaziuosim nes trinsiu viska lauk Mirkt

hei, ko cia taip? Cha cha

sakau trinisu tik ot komentarus tema tai normali juk Mirkto su tokiom kalbom tai i OT tema prasom kreiptis Taip Cha chaTa prasme su visais naujaisiais ir vilniaus kauno klausimais Cha cha

a aisq, o jei vis delto zmonems reiks apie cmr2005 pasikalbeti? juk tuomet paieshka nereiks naudoti Mirkto shiaip nekuriau shios temos del pasipezejimo amzinai neishsprendziamais klausimais Mirkt

del temos as tau ir nesakau nieko Mirkttema gera tegu buna Mirkt gali dar oficiali prierasa padaryt Taiptik kalbos apir naujuosius ir gincai apie vilniu bei kauna reikia kelt i ot tema Šypsena o siaip gerai viskas.

aha geraj, susilaikysiu, bet juk cia ne ash pradejau Šypsena ten kazkas su alumi pradejo Šypsena

px Cha chaziuriu temai riebumos nepagailejai Cha cha nuimsim biski Cha cha juk tas CMR kas met iseina tai nereik jos tiek Mirkt(nuimsiu biski)

geraj, svarbu tik kad rashytu kas nors Šypsena

Rasys gal Cha cha as jau nebe, nes nazaidziu sio geimo Cha cha nezaidziau nei vienos dalies… nepatinka man tokie Mirkt

Bomzus is gatviu issirinkit, lochai, o po to snekekit Šypsena

Nx, buvau centre 24 h… visiskai blaivas sutikau Naujus Metus po gal 6 metu pertraukos - tai net idomu buvo pasidairyt i girtus snukius… O Kaune kas dares… Blin, blin,tingiu tik taipint, bet vienas fejerverkas ant zmoniu sprogo, greituju kiek suleke, krc vaizdas buvo nerealus

ka cia kliedi Cha cha tipo dar pasakyk kad pas jus nera Juokiasi nejuokink zmoniu geriau Juokiasi pats vienam daviau!Beje ir tu baik ne i tema rasinet! Ot tema tam yra.

jo ir vel nusivaziavom

hmm… turiu DVD Nekaltas

man tai viskas normaliai eina, tik kad kaip career noriu pasirinkti car setup, tada ishmeta ish zaidimo Nekaltas

ar del to gali buti kalti senesni vaizdushkes driveriai?

Jo.

nu tada siunciuosi naujausius Mirkt

nieko nepadejo Liūdnas