Oficiali Colin McRae Rally 2005 tema

buteli duok, o ne aciu Mirkt

jei tureciau tai tikraj duociau Cha cha

tai parduotuvej ju daug Cha cha gali nubegt Cha cha

Gal jis kaime gyvena… Cha cha

Kaime parduotuviu irgi yra daug Šypsena

Ziurint koks kaimas. Mano kaime norint parduotuves, reik vaziuot i kita kaima… Cha cha

jo as ir kaip gaidys pradzioj susiinstalinau, o tik po to readme.txt pradejau skaityt Juokiasi

Likimo broliai Šypsena

Tai pas tave ne kaimas, o puskaimis Mirkt

nu nzn kam Vilnius kaimas, tai jau nebezinau ka ir besakyti

O tai ne kaimas? Juokiasi Daunu miestas Mirkt

Taip sako provincialas pavydedamas tiems kas gyvena vilniuje Cha chasu tokiom kalbom i ot prasom Mirkt ten galesim placiau padiskutuot Cha cha

Lenkmiestis. Cha cha

Forsmiestis Cha chaSiaip jau baikit didziuotis savo lietuvisku"grynumu" nes kai buvau visai neseniai tai sutikau 3 cigonus kalbancius savo kalba ir dar kelis ruskius(kacapus) girdejau. MirktPas jus jau vaziuoja Juokiasi nebeliks tuoj kuo girt savo “miesto” Cha cha

Eik eik

o tie cigonai tiksliau cigonu vaikai Cha cha leido fejerverka prie tu laiptu kur i laisva aleja leidiesi Cha cha nu nzn kaip jie ten vadinas Cha cha vien zo galvojau nufotkint bet po to persigalvojau Juokiasi kazkas gerai buvo perspejes kad nereik atkisus tel po kauna vaiksciot Juokiasi

Gal buvai pergeres ir sumaisei laiptus i Laisves aleja su laiptais i Gedimino pili ? Cha cha

Deja buvau blaivut blaivutelis Mirkttuo labiau i Gedimino pili nera laiptu Mirkt

jo ale labai cia mes i tema nuvaziavom Šypsena

su naujaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiai siaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisi aisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiai siaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiaisiais