OFF TOPIC, pasipergyvenkime. v.4

Gal galit pasiulyt, koki softa naudoti vietoj hirens boot cd mini windows? Nes dauguma dabartiniu laptopu nebeturi opcijos perjungti sata is ahci, o tas pasenes hirens mini windows nebemato disku.

Kadaise buvo Adobe Acrobat Reader. Po to ilgą laiką sutrumpintas buvo pavadinimas iki Adobe Reader. Dabar gi Adobe Acrobat Reader Document Cloud Pavargęs

P.S. taip taip, pats namuose naudoju Foxit (nors irgi griozdas darosi). Bet kai darbe reik visokius dokumentus su el. parašais priimt ir dar turi būti suderinamumas su tam tikrom valstybinėm sistemom, tai neaišku ar viskas veiks su alternatyvom. Nors nebandėm atrodo. Gal bus progaCha cha

Ne, nu tai jo.
Sakot man vietoj savo tl-1043nd tp-linko, namams, kad butu pajungti 3 telefai, plansete (pastarieji beveik nenaudojami namie niekam, nebent karts nuo karto pabrowsint) ir dviem laptopam (is kuriu realiai naudojamas vienas), kuris kainavo 30 euru, ar va to nemokamo wr-3600, kuris irgi panasiai kainuoja, reikejo moketi 100 euru uz mikrotika ir jo visiskai neisnaudot?

Šį hotfixą aš jau šian suradau ir išbandėm su Win7 ir Win2008R2 serveriu. Bet įdomu ar nepaleis jo per Windows Update? Ar visi Lietuvos namų vartotojai toliau sėdės su Lt?Šypsena

google: 1 euro in ltl

[quote]1 Euro =
3.37860001 Lithuanian litai
[/quote]

Chrome widgetas ‘currency converter’ ir pievas rodo

[quote]WRATH ra:
Šian atėjo atnaujinimai, bet tarp jų nei svarbaus nei optional nebuvo susijusio su eurais… Nėjau jį pačiam teks parsiųst ar darbe teks registrus keist. Ne problema aišku centralizuotai tai padaryt, bet tai galėtų normaliai tai sutvarkyt…
[/quote]

Naujinimai, Windows operacijų sistemose Lietuvos regiono valiutą pakeičiantys iš litų į eurus, buvo išleisti šiek tiek vėliau, kad nesusimaišytų su tradiciniais saugumo naujinimais:

Hotfix changes the currency symbol of Lithuania from the Lithuanian litas (Lt) to the euro (€) in Windows
http://support.microsoft.com/kb/3006137

Taigi sakei, kad turi kitą kompą. Tai kame problema pasikurti PXE serverį ant jo, pašerti ISO? Laptope PXE per BIOS/UEFI įjungi, kraunantis boot meniu, parenki boot from network. Laptopas pasigaus IP iš PXE serverio, nusisiurbs konfigą, toliau jau parsisiųs reikiamus bootstrap failus ir toliau diegimas kaip normalioj eigoj vyks.

USB atmintinė "on his way". Neverta antros pirkti.

Į miestą mama uždraudė išeiti? …

Vien žo… Su Android USB nepavyko, nes senutis Galaxy Note 3 nepalaiko tokios galimybės apsimesti USB atmintine. O užgūglinti pavydžiai per NET/LAN, tai greičiau atsiūs naują atmintinė, nei ką nors pagal tuos pavydžius pasidarysiu Baisus
Gal yra kokiu galimybių iš Ubuntu terpės instaliuotis?

Esme tame, kad laptopas tik iš dėžės ir ten tuščia, kaip pas mano šviesiaplaukę kaimybę galvoje.
Bandau naudotis tokiu būdų: http://www.geekomad.com/2013/08/how-to-make-android-phone-as-bootable.
html

Sugooglinau už tave…
https://www.google.lt/#safe=off&q=how+to+install+windows+8+over+the+ne
twork+(lan
)

ponai IT’šnikai, ar įmanoma instaliuoti Win 8.1 i laptopą, kuria yra tik DOS ir turint tik *.ISO kitame kompe, bet neturing pakankamai didelio USB rakto arba DVD?

o pas mane ir mygtuko nera, ir isidiegti negaliu… nes parsisiunciu validation toolsa - tai ble, pasako kad jo galiojimas pasibaiges ir nieko :confused:

Pažymėjus viską man tik 944 MB pažadėjo atlaisvint, bet iš tikrųjų net 3 GB pratrynėŠypsena Tiesa, aš nediegiau šio atnaujinimo specialiai, nors tas mygtukas yra (Clean up system files).

O dėl SP neleidimo tai MS apsileido aišku. Dar po kelių metų sistemos perinstaliavimas užtruks pusę dienos ir 90% laiko bus atnaujinimų diegimui… Kažkiek pagelbėja AutoPatcher, nes per vieną sykį viską įrašo, bet vis tiek ilgokai. Todėl darbe klonavimą naudojam plačiai. Vieną kart paruoši kompą, o po to tik 10 minučių klonavimo ir keli paskutiniai updatai. Po kelių mėnesių atnaujini kloną ir pan. Aišku tai aktualu, kai didelės partijos vienodu kompiuterių naudojamos, ruošiamos.

Neseniai vienam laptope sugedo diskas. Garantinis pakeitė į tokį pat (320 GB). Bandžiau iš klono atstatyt ir Špyga Pasirodo naujas diskas 4000 sektorių mažesnisNekaltas Teko švariai instaliuot rankiniu būduNežinauCha cha

beje, su programuotojų diena…

daug kas praktikoje duoda išbandyti preamium features - kažkam patinka ir toliau užsisakinėja. Gal ir tu būsi tarp tokių Šypsena

Na tiesiog išliejau pyktį, o dar paglostė už taiCha cha Be to aš jiems ne cento nesumokėjęs, tik nemokamom paslaugom naudojuosŠypsena
cu, na nežinau, kai tarp keliolikos transo takelių staiga sustaugia kažkoks hardcore metalas (sugalvok čia mat trance tagą tokiam uždėt), tai kažkaip nelabaiPavargęs

Turiu su Dubliu sutikti, tik lietuvis, gal dar kitų, trečiųjų šalių pilietis, jaučiasi nepatogiai gavęs tai, ko norėjęs. Ypač parduotuvėj Laimingas
Wrath, šaunuolis, aš tikrai nesivarginčiau Laimingas
Groja, tegu groja Laimingas

O ko čia nepatogiai jaustis? Tik Lietuvoj lietuviai taip nepatogiai matyt tesijaučia. Užsieny tai yra normalu, kad vartotojas svarbiausias